کرمان در آينده‌اي نزديک شهر دوستدار کودک خواهد بود

شهردار کرمان در مراسم جشن شادپيمايي کودکان:

کرمان در آينده‌اي نزديک شهر دوستدار کودک خواهد بود

 

 

 

شهردار کرمان گفت:شهر کرمان ظرف مدت ۵ سال آينده شهر دوستدار کودک خواهد بود.

 

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، سيد مهران عالم‌زاده در مراسم دهه‌ی دوم جشنواره‌ی 20 – 20 شهرداری کرمان با عنوان جشن شادپيمايي شاد کودکانه که با حضور دبير حزب موتلفه اسلامي در استان کرمان، جمعي از مديران شهرداري، خانواده ها و با شرکت کودکان و نوجوانان برگزار شد؛ افزود: يکي از معيارهاي قضاوت بين المللي براي ارزيابي شهرها، وجود امکانات و تبدیل یک شهر به شهر دوستدار کودک است که در اين راستا شهرداري کرمان قصد دارد اين امر مهم  را محقق کند .

 

وي با اشاره به اين که مطالعات شهر دوستدار کودک به زودي توسط مشاور شروع خواهد شد؛ خاطرنشان کرد: شهر کرمان از لحاظ وجود فضاي فيزيکي و غير فيزيکي  ارزيابي مي شود و موارد مود نياز که بايد در راستاي تحقق شهر دوستدار کودک به آن توجه شود؛ پيگيري خواهد شد.

 

شهردار کرمان تصريح کرد:اميدواريم شهر کرمان در پنج سال آينده در حوزه عمراني، خدماتي ، فرهنگي و اجتماعي شهري قابل قبول براي کودکان و نوجوانان باشد.

وي افزود:تمام تلاش خود را خواهيم کرد تا شهر کرمان به عنوان شهر دوستدار کودک در دنيا شناخته شود و در  سطح بين المللي، حرفي براي گفتن داشته باشد.

وي ضمن درخواست مساعدت و همراهي مردم در راستاي تحقق اين هدف افزود:از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي، کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان، بهزيستي و ساير دستگاههاي اجرايي که مي توانند در اين راستا ياري‌گر ما باشند درخواست کمک و همراهي داريم.

لازم به ذکر استجشن شادپيمايي شاد کودکانه از سوي دبير حزب موتلفه اسلامي مورد بازديد و ارزيابي قرار گرفت.

مهديه جعفري

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.kerman.ir/index.php/fa/2016-01-16-04-50-56/10014-2019-07-31-07-26-23?tmpl=component&print=1#sigProIdbc5a3fdf51

چاپ