تاکید شهردار کرمان بر توجه جدی به استانداردسازی وسایل بازی پارک‌ها

 

 

با توجه به اهمیت وسایل بازی کودکان در پارک ها: 

تاکید شهردار کرمان بر توجه جدی به استانداردسازی وسایل بازی پارک‌ها

بررسی استاندارد بودن وسایل بازی پارک ها در دستور کار شهرداری‌های مناطق

 

 

 

 

شهردار کرمان بر توجه جدی شهرداران مناطق بر استانداردسازی وسایل بازی و بررسی مجدد آنها در پارک ها و بوستان های مناطق چهارگانه شهر کرمان تاکید کرد.

به گزارش کرمان آنلاین، سید مهران عالم زاده با اشاره به اهمیت بازی در سنین کودکی و نقش آن در شکل‏گیری شخصیت کودکان و میزان یادگیری اصول و آموزه‏های اجتماعی، گفت: بازی در فرآیند شکل‏گیری شخصیت کودکان، نقش مهمی ایفا می‏کند.

وی ادامه داد: بنابراین خانواده‏ها سعی می‏کنند با اختصاص دادن بخشی از اوقات‏ فراغت کودکان‏شان به انجام بازی در فضاهای روباز نظیر پارک‏ها و شهربازی‏ها، ضمن فراهم کردن محیطی شاد و و فرح بخش برای آنها، راه‏های رسیدن به تکامل شخصیتی و فیزیکی آنها را هموار کنند.

شهردار کرمان تصریح کرد: در این راستا با توجه به اهمیت استفاده از وسایل بازی در پارک ها و به جهت حفظ امنیت و جان کودکان ، از شهرداران مناطق خواسته شده است هر چه سریع تر وسایل بازی موجود در پارک های سطح مناطق چهارگانه را از نظر استاندارد، مجددا بررسی کنند و از استاندارد بودن کامل آنها اطمینان حاصل نمایند.

وی  نصب هرگونه وسیله بازی غیراستاندارد در پارک ها، معابر و ... را ممنوع اعلام کرد و افزود: کلیه‌ی وسایل و تجهیزات بازی بایستی استانداردهای لازم و مورد نیاز برای نصب را داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: در صورت بروز هرگونه مشکل، مسئولیت بر عهده مدیر مربوط خواهد بود و با تخلفات در این زمینه برخورد می‌شود.

 

نجمه ابراهیمی نژاد

 

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447