میدان جیحون شهر کرمان بهسازی شد

در ادامه بهسازی معابر و میادین سطح منطقه یک شهر کرمان:

میدان جیحون بهسازی شد

 تجهیز فضاهای سبز منطقه یک به شبکه آب خام سرعت می گیرد

 

 

 

 شهردار منطقه یک شهر کرمان، از اتمام عملیات بهسازی و زیباسازی میدان جیحون در این منطقه خبر داد.

 

 به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، رضا خیاط‌زاده گفت: در ادامه‌ی اجرای بهسازی معابر و میادین سطح منطقه یک، عملیات بهسازی و زیباسازی میدان جیحون با انجام اقداماتی از جمله تعویض جداول فرسوده و شکسته، فرش موزاییک و پیاده روسازی و احیای فضای سبز انجام شد.

وی ادامه داد: همچنین عملیات تجهیز فضای سبز این میدان به شبکه آب خام و آبرسانی کامل فضای سبز آن توسط واحد فضای سبز منطقه انجام شد.

وی با بیان اینکه تجهیز فضاهای سبز سطح منطقه به شبکه آب خام با سرعت در حال انجام است ، افزود: پیش از این فضاهای سبز پارک کودک، بولوارهای  شهید چمران، شهید دادبین و شهید باهنر و لچکی های تقاطع ابوحامد و شهید باهنر به شبکه آب خام متصل شده است.

خیاط زاده ادامه داد: ظرف دو ماه گذشته 2 حلقه چاه در بوستان های دانشجو و پدر ثانی نیز حفاری شده است که پس از تکمیل و تجهیز،آبیاری فضاهای سبز محدوده از طریق شبکه  آب خام انجام می شود.

شهردار منطقه یک ادامه داد: پس از تجهیز فضای سبز به شبکه آب خام، به ترتیب این فضاها به سیستم آبیاری نوین که شامل آبیاری قطره ای و بارانی است ، تجهیز می شوند.

 

وی هدف از این اقدامات را صرفه جویی در مصرف آب و توجه به آبیاری فضاهای سبز شهری در راستای زیباسازی و طراوت منظر شهری عنوان کرد.

 

خیاط زاده همچنین از آغاز عملیات کاشت گل و گیاه در بولوار شهید باهنر توسط واحد فضای سبز شهرداری منطقه یک خبر داد.

 

 

 

نجمه ابراهیمی نژاد

 

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447