اعلام حمایت شورای شهر از عملکرد شهرداری در برگزاری جشنواره شهروندی تابستان کرمان

 

اعلام حمایت شورای شهر از عملکرد شهرداری در برگزاری جشنواره شهروندی تابستان کرمان

 

 

  رییس شورای اسلامی شهر کرمان گفت: شورای اسلامی شهر کرمان حمایت خود را از شهرداری و سایر سازمان‌هایی که در برگزاری خوب جشنواره‌ی شهروندی تابستان کرمان تلاش کرده اند؛ اعلام می‌کند.

به گزارش کرمان آنلاین، محمد فرشاد در مراسم اختتامیه‌ی جشنواره‌ی شهروندی تابستان کرمان ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر و تشکر از شهرداری کرمان به دلیل اجرای خوب و با کیفیت برنامه های جشنواره شهروندی تابستان کرمان گفت: از مهندس عالم زاده شهردار کرمان که در اجرای این جشنواره و نیز در به ثمر رساندن و اجرای برنامه های پیشنهادی خود که در بدو شروع به کار، به شورای اسلامی شهر ارایه دادند؛ از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند، به طور ویژه تشکر می‌کنم.

وی افزود: شهرداری علاوه برانجام وظایف متعدد در ده‌ها حوزه‌ی عمرانی، خدماتی، زیباسازی، توسعه فضای سبز و ... و همچنین وظایف دیگر، از وظایف فرهنگی و اجتماعی خود نیز غفلت نکرده است که جا دارد از شهردار کرمان قدردانی شود.

فرشاد با تاکید براین که شادابی و نشاط باید در جامعه وجود داشته باشد؛ تصریح کرد:  شهروندان شاد، وظایف فردی، اجتماعی و شهروندی خود را به خوبی انجام می دهند و برگزاری جشنواره‌ها می‌تواند در شادی مردم و انجام این وظایف به افراد کمک کند.

رییس شورای اسلامی شهر کرمان به برگزاری جشنواره نوبهار و تابستان کرمان توسط شهرداری اشاره کرد و افزود: این جشنواره ها علاوه بر ایجاد شادابی و نشاط در جامعه، ثمرات دیگری نیز به دنبال داشتند  که از آن جمله، فراهم کردن زمینه‌ی بروز خلاقیت، استعدادها و هنر هنرمندان است و در این فرصت ایجاد شده  هنرمندان توانستند قابلیت های خود را به نمایش بگذارند و آثار فرهنگی هنری خود را عرضه کنند.

وی برقراری  تعامل بیشتر مردم با متولیان امور فرهنگی را نیز از ثمرات مثبت این جشنواره دانست و افزود: در کنار برگزاری جشنواره شهروندی تابستان کرمان،  تولید کنندگان محصولات خانگی و هنری نیز توانستند محصولات خود را معرفی و به جامعه عرضه کنند.

رییس شورای اسلامی شهر کرمان از دیگر ثمرات ارزشمند جشنواره شهروندی تابستان کرمان به معرفی کردن پتانسیل و  فرصت های گردشگری شهر و استان کرمان به مردم سایر شهرهای کشور و حتی خارج از کشور اشاره کرد و افزود: از معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری و همچنین مجموعه روابط عمومی شهرداری و تمام کسانی که در این جشنواره در راستای اطلاع رسانی و تبلیغ و نیز ارائه‌ی آموزش‌های شهروندی و چهره به چهره تلاش کردند؛ تشکر می کنم.

فرشاد تصریح کرد: امیدورایم با همراهی و همدلی دستگاههای متولی  و بررسی نقاط قوت و ضعف این جشنواره، در سالهای آینده، نقاط قوت، تقویت و نقاط ضعف رفع شود و پر بارتر برگزار شود.

وی با اشاره به حضور حدود 150 هزار نفر در جشنواره شهروندی تابستان کرمان گفت: از همراهی و همدلی و حضور شهروندان کرمانی که نجیبانه، صادقانه و پویا شهرداری را همراهی کردند؛ صمیمانه قدردانی می‌کنم و امیدوارم این جشنوار جایگاه خود را در جامعه پیدا کند و با پیدا کرن راه تکامل و طی کردن مسیر تکامل خود دایمی شود.

 

مهدیه جعفری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه