علیرضا ریاضی سرپرست سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری کرمان شد

علیرضا ریاضی سرپرست سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری کرمان شد

 

محمدرضا قربانی مشاور اجرایی شهردار شد

شهردار کرمان :تجارب مدیران بازنشسته شهرداری باید حفظ و به دیگران منتقل شود

 

 

 

شهردار کرمان در مراسم معارفه سرپرست جدید سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان که ساعاتی پیش با حضور معاون خدمات شهری ،مدیران عامل جدید و پیشین سازمان مدیریت پسماند ها و جمعی از مدیران شهرداری در دفتر وی برگزار شد ،بر حفظ و انتقال تجارب مدیران باسابقه شهرداری تاکید کرد .

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.kerman.ir/index.php/fa/2016-01-16-04-50-56/10195-2019-10-10-19-10-48?tmpl=component%20;print=1#sigProId61ac1936f8

به گزارش کرمان آنلاین، سیدمهران عالم زاده ضمن اشاره به تجارب و سوابق ارزنده محمدرضا قربانی ،مدیر عامل پیشین سازمان مدیریت پسماند شهرداری ،گفت :متاسفانه مدیران با تجربه و سوابق کاری بالا به دلیل رسیدن به سن بازنشستگی از سیستم جدا می شوند که باید به همین دلیل با ساز و کاری تجارب ارزشمند کاری ایشان حفظ و به مدیران بعدی منتقل گردد.

وی گفت: مهندس قربانی تا چند ماه دیگر بازنشسته می شوند و به همین جهت برای استفاده از تجارب ایشان باتوجه به حساسیت سیستم مدیریت پسماند ،از این بزرگوار خواستیم به عنوان مشاور اجرایی،چند ماهی را در کنار ما باشند و روند کار را به دیگران انتقال دهند تا کار در این مجموعه با سرعت ادامه پیدا کند.

شهردار کرمان اضافه کرد:آنچه می تواند به مجموعه کمک کند،تجربه است .
وی در ادامه علیرضا ریاضی،سرپرست جدید این سازمان را فردی توانمند ،خوشنام و صبور معرفی کرد و افزود: وی چند سالی شهردار بم بوده و پس از آن مدتی است که در مجموعه بازرسی شهرداری کرمان فعالیت می کنند که همیشه شاهد پشتکار ،پیگیری و انگیزه بالا در وی بودیم .

عالم زاده ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان،ابراز امیدواری کرد :همدلی و همراهی بین مدیران و پرسنل در شهرداری بسیار است که امیدواریم این همدلی با مدیریت جدید سازمان پسماند نیز ادامه داشته باشد .

معاون خدمات شهری شهردار نیز در ادامه با تاکید بر اینکه سازمان پسماند یکی از محورهای اصلی توسعه هر شهر است که ارتباط درون و برون دستگاهی دارد ،افزود:این مجموعه با توجه به تاثیر بر مسائل زیست محیطی ،باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

مهدی نیکویی به سوابق بالا و تجارب ارزنده محمد رضا قربانی مدیرعامل پیشین سازمان پسماند اشاره کرد و گفت:مجموعه پسماند سیاست گذاری درستی را در پیش گرفته است که امیدواریم با شناختی که از آقای قربانی داریم،این تجارب و اطلاعات به مدیریت جدید منتقل شود تا به زودی شاهد تحولی جدی در این مجموعه باشیم.

وی به سوابق کاری علیرضا ریاضی سرپرست جدید این سازمان اشاره و برای وی آرزوی موفقیت کرد .

در ادامه مدیر عامل جدید سازمان مدیریت پسماند ضمن تشکر از حسن اعتماد شهردار کرمان ،ابراز امیدواری کرد با استفاده از تجارب مدیران سابق و کمک سایر مدیران شهرداری ،بتواند اقدامات موثری را در حوزه مدیریت پسماندها انجام داده و این مجموعه را به اهداف اصلی خود نزدیک کند.

نجمه ابراهیمی نژاد

چاپ