قهرمانی تیم‌بانوان شهرداری‌کرمان درمسابقات ورزشی بانوان شاغل در ادارات شهر کرمان

قهرمانی تیم بانوان شهرداری کرمان در مسابقات ورزشی بانوان شاغل در ادارات شهر کرمان

 

 


تیم شهرداری کرمان در سومین دوره مسابقات جام نشاط و تندرستی بانوان شاغل در ادارات شهر کرمان، موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

 


به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، مدیر امور بانوان و خانواده شهرداری کرمان در حاشیه برگزاری این مراسم با اشاره به اهمیت فعالیت های ورزشی در سلامت افراد،گفت: به منظور ارتقاء فرهنگ ورزش همگانی در بین بانوان و ترغیب و تشویق آنها به فعالیت های ورزشی،برنامه ریزی های لازم جهت توسعه و گسترش فعالیت ها و مسابقات ورزشی صورت گرفته است.
سارا کارگر جهرمی افزود:در این راستا مسابقات ورزشی ویژه بانوان شاغل به صورت مستمر در طول سال برگزار می گردد.
وی با بیان اینکه این مسابقات با پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان استان به صورت ماهیانه برای بانوان شاغل در ادارات برگزار می‌شود؛ افزود: این دوره از این  مسابقات به میزبانی شهرداری کرمان و  در سالن ورزشی شهید نصرالهی برگزار شد.
کارگر خاطرنشان کرد:در این دوره از مسابقات که 18 تیم ورزشی از ادارات مختلف شهر کرمان حضور داشتند،7 تیم ورزشی از بانوان شاغل در شهرداری کرمان شرکت کردند که تیم شهرداری کرمان مقام اول را کسب کرد.
وی با اشاره به اینکه شهرداری برای سلامت بانوان شاغل،برنامه های شاد،مفرح و متنوعی در نظر دارد،گفت:خوشبختانه با حمایت های شهردار محترم و دیدگاه مثبت ایشان نسبت به برنامه‌های ویژه بانوان و همچنین به منظور افزایش تحرک جسمی و ارتقاء سطح نشاط و شادابی بانوان،برگزاری برنامه‌های متعدد در برنامه کاری حوزه امور بانوان قرار گرفته است که به طور منظم ادامه خواهد داشت.
گفتنی است این دوره از مسابقات با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری،باشگاه ورزشی شهرداری،اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان و امور بانوان شهرداری کرمان در محل سالن ورزشی شهید نصرالهی برگزار شد و تیم بانوان شهرداری کرمان مقام اول،تیم بانوان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مقام دوم و تیم بانوان بیمارستان باهنر مقام سوم را کسب کردند.
مریم ایرانمنش

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447