تسطیح و پاک‌سازی زمین‌های خالی منطقه سه

تسطیح و پاک‌سازی زمین‌های خالی منطقه سه

 

 

شهردار منطقه سه شهر کرمان، از تسطیح و پاک‌سازی زمین‌های خالی سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، رامین امیرمداح گفت: عملیات پاک‌سازی زمین‌های خالی سطح منطقه، در راستای زیباسازی منظر شهری، حذف آلودگی‌های بصری و جلب رضایت شهروندان انجام شد.

وی با اشاره به عملکرد معاونت خدمات شهری منطقه سه در هشت ماه اخیر، افزود: در همین راستا 18 مورد زمین و حاشیه‌های بسیار بزرگ موجود در سطح منطقه از جمله حاشیه چهارراه الله آباد تا سه راهی جوپاری، زمین‌های بولوار زغال‌سنگ، حاشیه پارک خبرنگار و ... به صورت کامل پاکسازی و تسطیح شد.

شهردار منطقه سه با اشاره به پاکسازی زمین‌های خالی سطح منطقه، جمع‌آوری خاک و نخاله و جمع‌آوری شاخ و برگ و نخاله‌های فضای سبز با بیش از 6000 سرویس کامیون، گفت: دپوی انواع شن جهت مقابله با حوادث در مواقع بحرانی و خاکریزی پارک‌ها و فضای سبز منطقه نیز توسط حوزه خدمات شهری شهرداری منطقه انجام شده است.

امیرمداح با بیان اینکه یکی از معضلاتی که شهر درگیر آن است و بزرگترین دغدغه شهرداری محسوب می‎شود، ریختن زباله در زمین‌های خالی توسط شهروندان است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با کمک خود شهروندان و فرهنگ سازی صحیح بتوانیم در کنترل تولید زباله برنامه‌ریزی دقیقی را انجام بدهیم.

 

 

چاپ