طی 45 دقیقه، دو واحد مسکونی در کرمان طعمه حریق شد


طی 45 دقیقه، دو واحد مسکونی در کرمان طعمه حریق شد

 

 

مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان، از طعمه حریق شدن دو منزل مسکونی در شهر کرمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، رضا میرزایی در این خصوص گفت: طی تماس تلفنی در ساعت 4 و 52 دقیقه صبح امروز با ستاد مرکز فرماندهی عملیات (125) این سازمان از طعمه حریق شدن یک منزل مسکونی آگاه شدیم.

وی محل حادثه را خیابان سعدی اعلام کرد و افزود: آتش نشانان در محل حادثه حضور پیدا کردند و عملیات اطفاء حریق منزل مسکونی را در دستور کار قرار داده و از سرایت آتش‌سوزی به منازل همجوار جلوگیری نمودند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، همچنین از اطفاء حریق یک منزل مسکونی که مقدار زیادی مواد شیمیایی خطرناک به صورت غیر اصولی در آن انبار شده بود در ساعت 5 و 38 دقیقه صبح امروز خبر داد.

میرزایی محل این حادثه را خیابان شهید شیروانی اعلام کرد و افزود : علاوه بر حجم شعله و آتش‌سوزی توسط مواد شیمیایی جنس این مواد به گونه ای است که در اثر سوختن، گازهای سمی خطرناک تولید می کنند که موجب تخریب محیط زیست و به خطر افتادن سلامت ساکنین و شهروندان می‌شود.

وی ادامه داد: بلافاصله دوتیم اطفاء حریق این سازمان از ایستگاه های 7 و 10 به محل حادثه اعزام و ضمن رعایت نکات ایمنی و حفاظتی این آتش سوزی با تلاش 8 نفر آتش نشان مهار شد.

وی در پایان گفت: علل حوادث ذکر شده در دست بررسی است.

چاپ