افتتاح دو بوستان در منطقه سه

شهردار منطقه سه خبر داد:

افتتاح دو  بوستان در منطقه سه

 

 

 

شهردار منطقه سه کرمان گفت: فاز دوم بوستان ابوالفضل در شهرک مطهری و بوستان محله‌ای رسالت واقع در شهرک ایرانمنش در این هفته به بهره‌برداری می‌رسند.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه سه ، رامین امیر مداح گفت: فاز دوم بوستان ابوالفضل به مساحت 1600 متر مربع در شهرک مطهری احداث شده و همچنین بوستان محله‌ای رسالت به متراژ 1200 متر مربع واقع در بلوار رسالت به بهره برداری خواهند رسید.

وی با اشاره به ازدحام جمعیت در شهرک مطهری و نیاز ساکنان به فضای سبز و فضای بازی کودکان، گفت : بوستان ابوالفضل در راستای رفاه حال ساکنان این محله و افزایش فضای سبز منطقه به بهره برداری می رسد.

شهردار منطقه سه با اشاره به اجرای 2000 متر طول جدول گذاری و 800 متر مربع فرش موزاییک در بوستان ابوالفضل، تصریح کرد : بوستان یاد شده به آبنما، فضای سبز، ست بازی کودکان و وسائل تندرستی  نیز مجهز شده است.

وی همچنین گفت: بوستان محله‌ای واقع در بلوار رسالت به متراژ1200 متر مربع دارای سیستم روشنایی، فضای سبز، وسائل تندرستی و گلکار است و همزمان با بوستان ابوالفضل با حضور مسئولان به بهره برداری خواهد رسید.

چاپ