راه اندازی اپلیکیشن ثبت نام کارگران فصلی

طرح ساماندهی کارگاه های بازیافتی در دستور کار

راه اندازی اپلیکیشن ثبت نام کارگران فصلی به زودی

 

 

 

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی از اجرای طرح ساماندهی کارگاه های بازیافتی خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، محمود ایرانمنش با بیان اینکه ساماندهی کارگاه ها بازیافتی تاکنون زیر نظر سازمان مدیریت پسماند انجام می شد،گفت: حدود یک ماه است این بخش به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی واگذار شده است .

وی با اشاره به افزایش زباله دزدان در شهر گفت: این عامل نقش موثری در افزایش کارگاه های بازیافتی غیر مجاز در سطح شهر داشته است که باید شناسایی و نسبت به پلمپ آنها اقدام شود.

وی افزود : این کارگاه ها باعث افزایش آلودگی و اثرات نامناسب زیست محیطی می شوند که باید هرچه سریع تر نسبت به تعطیلی کارگاه های بازیافتی غیرمجاز اقدام کرد.

ایرانمنش خاطرنشان کرد: کارگاه های مجاز نیز باید در مکانی مناسب و در محدوده ای مشخص از منازل مسکونی به فعالیت خود ادامه دهند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود از ساماندهی کارگران فصلی خبر داد و گفت: به زودی طی هماهنگی با تعدادی از شرکت های مشخص ،اپلیکیشن ثبت نام کارگران فصلی در زمینه های مختلف راه اندازی می شود و کلیه کارگران باید در این برنامه ثبت نام کنند.

ایرانمنش هدف از این اقدام را ساماندهی کارگران ،دسترسی آسان تر شهروندان به کارگران،شناسایی کارگران و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده و سودجویی عنوان کرد و افزود: شهروندان می توانند با مراجعه به این برنامه، نیروی کار مورد نظر خود را انتخاب کنند.
نجمه ابراهیمی نژاد

چاپ