عملیات زیرسازی و آسفالت در منطقه سه سرعت می گیرد

به همت معاونت حمل و نقل و امورزیربنایی منطقه سه در حال انجام است :

زیباسازی 1500 مترمربع رفیوژمیانی خیابان ابوذر جنوبی با‌فلاورباکس‌وآجر جالیز/عملیات زیرسازی و آسفالت در منطقه سه سرعت می گیرد

 

شهردار منطقه سه از بهسازی و زیباسازی رفیوژ میانی خیابان ابوذر جنوبی خبر داد.

به گزارش کرمان آنلاین،مهندس رامین امیر مداح گفت : در راستای زیباسازی منظر شهری و رفع نازیبایی های سطح منطقه به دلیل فرسودگی و شکستگی مصالح،عملیات بهسازی و  زیباسازی رفیوژ میانی خیابان ابوذر جنوبی آغاز شده است .

وی به انجام اقداماتی از جمله ساخت فلاورباکس ،اجرای عملیات فرش موزاییک وهم چنین  زیباسازی با آجرجالیز و کاشت گل و درختچه در این رفیوژ اشاره کرد و افزود : این پروژه تا اوایل اسفندماه تکمیل می شود.

شهردار منطقه سه در بخش دیگری از صحبت های خود از اتمام عملیات جدول گذاری اطراف میدان رسالت خبر داد و مساحت اجرای این عملیات را3 هزار متراعلام کرد.

وی با بیان اینکه زیرسازی ،لکه گیری و آسفالت معابر و خیابان ها بر اساس الویت ها در دستور کار منطقه قرار دارد ،ادامه داد: در این راستاعملیات جدول گذاری بولوار ابومهدی المهندس با متراژ 5هزار متر طول و زیرسازی کوچه 14 این بولوار ، ادامه اجرای عملیات لکه گیری آسفالت کانال‌خیابان سعدی و اجرای بیش از 2500 متر طول عملیات جدول گذاری بولوار شهید آیت الله صدوقی در حال انجام است.

وی گفت : علاوه بر موارد یادشده نیروهای معاونت حمل و نقل و امورزیربنایی این منطقه در حال اجرای عملیات جدول گذاری ،کف سازی و پیاده روسازی بوستان های  آماده افتتاح در این منطقه هستند.

رامین امیرمداح ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی همکاران معاونت حمل و نقل و امورزیربنایی منطقه سه ،گفت: با پشتکاری که در نیروهای این معاونت وجود دارد ،شهروندان شاهد انجام اقدامات خوبی برای نوروز امسال در منطقه سه شهری خواهند بود

 

 

چاپ