برپايي جلسه هم انديشي در خصوص برخورد با تبليغات غير مجاز در شهر كرمان

برپايي جلسه هم انديشي در خصوص برخورد با تبليغات غير مجاز در شهر كرمان

alt

سرويس خبر :اداره ي روابط عمومي و اموربين الملل شهرداري

روز گذشته جلسه هم انديشي در خصوص برخورد با تبليغات غير مجاز در دفتر جانشين معاون خدمات شهري شهرداري كرمان  برگزار شد.

اين نشست كه با حضور جانشين معاون خدمات شهري شهرداري،روئساي صنوف تابلوسازان و چاپخانه داران ، مديريت بهسازي و زيباسازي محيط و مدير واحد اجرائيات شهرداري كرمان برگزار شد.

در اين نشست عنوان شد: با توجه به درخواست و تقاضاي مكرر شهروندان در خصوص نصب برچسب هاي تبليغاتي برروي آيفون ، در هاي برقي و بر روي زمين  ، پي گيري هاي  لازم و مكاتبات شهرداري با مراجع قضايي در اين زمينه انجام پذيرفت كه  مقرر گرديد : با هماهنگي مراجع قضايي و هم كاري دوصنف ياد شده ،محدوديت هايي براي چاپ اين گونه برچسب ها در نظر گرفته شود و تبليغ كنندگان نيز از هم اكنون براي نصب برچسب هاي خود از واحد اجرائيات شهرداري تائيديه لازم را دريافت نمايند.

در ادامه اين نشست هم چنين مطرح شد : در صورت تكرار اين تخلفات ضمن برخورد با تبليغ كننده در جهت پاكسازي محل و پرداخت هزينه هاي سنگين وهم چنين برخورد جدي با چاپخانه ، پيگيري و هماهنگي هاي لازم جهت قطع تلفن تبليغ كننده با شركت مخابرات صورت پذيرد.

گفتني است نصب تبليغات به غير از نقاط تعيين شده در سطح شهر ممنوع است و شهروندان مي توانند در صورت مشاهده ي اين گونه تخلفات با واحد اجرائيات شهرداري تماس و شكايات خود را اعلام كنند.


چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447