ایمن سازی نقاط مختلف کرمان با هم کاری شهردار محله ها امکان پذیر است

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان:

ایمن سازی نقاط مختلف کرمان با هم کاری شهردار محله ها امکان پذیر است

alt

سرویس خبر :اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان در دیدار با شهردار محله‌های این شهر، گفت: ایمن‌سازی نقاط مختلف شهر کرمان با هم‌کاری شهردار محله‌ها امکان‌پذیر است.

محمدحسین مومنی در این نشست که با حضور مسئولان ایستگاه‌های آتش‌نشانی، مسئول آموزش و معاون عملیات این سازمان و جمعی از شهردار محله‌های کرمان برگزار شد، گفت: طی ماه گذشته بیش از 100 مورد حریق در شهر کرمان به وقوع پیوست که علت اکثر این آتش‌سوزی‌ها، بی‌توجهی و عدم رعایت مسائل ایمنی بوده است.
وی ضمن اشاره به وجود نقاط حادثه‌خیز در سطح شهر کرمان به خصوص در بافت قدیم و فرسوده‌ی شهر، گفت: باید این نقاط و مکان‌ها شناسایی شوند تا نسبت به ایمن‌سازی و جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی در آن‌ها اقدام شود.
وی از شهردار محله‌ها خواست: با شناسایی و معرفی این نقاط به سازمان آتش‌نشانی، اقدامات اولیه و بررسی‌های لازم را برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محل، در زمان وقوع حوادث، انجام دهند.
در ادامه‌ی این نشست شهردار محله‌ها نظرات و پیشنهادات خود در این زمینه را مطرح کردند و مسئولان ایستگاه‌های آتش‌نشانی نیز محدوده‌های مربوط به هر ایستگاه را اعلام کردند و خواستار هم‌کاری شهردار محله‌ها برای جلوگیری از حوادث احتمالی در هر محله شدند.

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447