چاپ 25 جلد کتاب با موضوعات شهری

با هم‌کاری شهرداری کرمان و سازمان شهرداری‌های کشورانجام پذیرفت:

چاپ 25 جلد کتاب با موضوعات شهری

alt

سرویس خبر :اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداریمعاون برنامه‌ریزی و اقتصادی شهردارکرمان از چاپ25 جلد کتاب با موضوعات شهری با هم‌کاری شهرداری کرمان و سازمان شهرداری‌های کشور خبر داد.

مهندس علی بابایی گفت :بخش آموزش و پژوهشی، در شهرداری از اهمیت بالایی برخوردار است و این موضوع مورد توجه مهندس سیف‌الهی شهردار کرمان بوده و همیشه بر انجام آن تاکید داشته است.
وی  با بیان این‌که از سال گذشته، گام‌های بلندی در مسائل پژوهشی، چاپ و نشر کتاب در این معاونت برداشته شده است؛ ادامه داد: در سال گذشته بیش از 25 جلد کتاب با هم‌کاری شهرداری کرمان و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در زمینه‌های مختلف ترافیک، درآمد، تبلیغات شهری، عمران، پسماند، حمل و نقل، مسائل فرهنگی و فضای سبز چاپ شده و در اختیار مدیران شهری استان و نیز سایر استان‌های کشور قرار گرفته است.
بابایی راه‌بردهای توسعه‌ی شهری، مدیریت طرح‌های عمرانی شهرداری، اصول و مبانی برنامه‌ریزی فرهنگی، فضاسازی شهری، آشنایی با تبلیغات شهری، گردش‌گری شهری، نحوه‌ی طراحی پارکینگ‌های خیابانی در گره‌های شهری و آشنایی با سیستم‌های هوشمند شهری در ایران را از جمله کتاب‌های به چاپ رسیده توسط شهرداری کرمان با مشارکت و هم‌کاری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بر شمرد و افزود: چاپ کتاب‌های بیش‌تر نیز در دستور کار است.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان این‌که در بخش پژوهشی نیز کارهای قابل توجهی انجام شده است؛ از تشکیل و راه‌اندازی شورای پژوهشی در شهرداری به تازگی خبر داد.
معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی شهردار هدف از این اقدام را جذب و حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی مرتبط با شهرداری عنوان کرد و گفت: در این راستا نیازهای پژوهشی کلیه‌ی واحدهای شهرداری که بالغ بر 150 مورد پژوهشی بود؛ شناسایی شد و در شورای پژوهشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که موضوعاتی مانند بررسی عوامل موثر بر تکدی‌گری در شهر کرمان، تخلفات رانندگی و تاثیر آن بر اخلاق زندگی شهری، بررسی نیازها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر کرمان و روش‌های ایجاد تحرک سرمایه و بررسی عوامل موثر بر حاشیه‌نشینی و روش‌های مواجه و سازمان‌دهی آن‌ها، مورد تایید قرار گرفت تا از طریق اعتبارات پژوهشی شهرداری مورد حمایت واقع شود.
بابایی یادآور شد: شهرداری کرمان در نمایشگاه دستاوردهای شهرداری‌های سراسر کشور که در آبان‌ماه امسال در تهران برگزار خواهد شد؛ بخشی از توان‌مندی‌های خود را در بخش آموزشی ارائه خواهد کرد.
وی از حمایت شهردار و هم‌چنین زحمات و تلاش‌های خانم فاطمه میرزایی مسئول اداره‌ی آموزش و پژوهش شهرداری در به نتیجه رسیدن این اقدامات تشکر و قدردانی کرد.


چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447