آغاز خط‌کشی طولی معابر اصلی کرمان از بلوار «22 بهمن»

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان خبر داد:
آغاز خط‌کشی طولی معابر اصلی کرمان از بلوار «22 بهمن»مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان از آغاز خط‌کشی طولی معابر اصلی شهر کرمان از بلوار «22 بهمن» خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی طهماسبی افزود: با توجه به آماده شدن رنگ ترافیکی موردنیاز، خط‌کشی طولی معابر اصلی و پرتردد شهر کرمان در دستور کار واحد خط‌کشی معابر معاونت فنی و اجرایی این سازمان قرار گرفت.
وی بیان کرد: با توجه به اولویت‌بندی پویش آسفالت شهرداری و تکمیل آسفالت یک باند از بلوار «22 بهمن»، خط‌کشی این معبر در اولویت قرار گرفت و خط‌کشی سایر معابر اصلی شهر از این معبر آغاز شد.
مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان با اشاره به اینکه دمای هوا و زمان خط‌کشی در اجرا و ماندگاری آن نقش مهمی دارد، افزود: در حال حاضر به‌دلیل برودت هوا نمی‌توان شب‌‌ها کار خط‌کشی را انجام داد و این مهم در روزهای آفتابی و قبل از ظهر انجام خواهد شد.
طهماسبی ادامه داد: خط‌کشی معابر، با گرم‌تر شدن هوا سرعت می‌گیرد و سعی می‌کنیم هر معبر را یک‌روزه به پایان برسانیم.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه کار خط‌کشی، روزها انجام می‌شود، از هم‌شهریان عزیز تقاضا داریم با عوامل خط‌کشی این سازمان همکاری لازم را داشته باشند تا هرچه سریع‌تر خط‌کشی معابر به نحو مطلوبی انجام شود.

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447