فرهنگ‌سرای «آفتاب» شهرداری کرمان به بهره‌برداری می‌رسد.

تا اواخر بهمن‌ماه جاری؛
فرهنگ‌سرای «آفتاب» شهرداری کرمان به بهره‌برداری می‌رسد.

 

سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان گفت: فرهنگ‌سرای «آفتاب» شهرداری کرمان، تا اواخر بهمن‌ماه امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.
به گزارش کرمان‌آنلاین، علی منظری‌توکلی ضمن اشاره به ساخت بوستان بانوان «آفتاب» در کوچه 16 خیابان «شیخ احمد کافی شمالی» و بهره‌برداری از آن در اواسط دی‌ماه امسال، گفت: به همت معاونت حمل‌ونقل و امور زیربنایی منطقه سه، فرهنگ‌سرای این بوستان نیز در حال احداث است.
وی مساحت آن را 280 مترمربع اعلام کرد و گفت: ساختِ این فرهنگ‌سرا هم‌اکنون، بیش از70 درصد پیشرفت دارد و پس از تکمیل، به امکانات مورد نیاز نیز مجهز خواهد شد.
سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان همچنین ضمن اشاره به بازدید از شهرک «شهید ایرانمنش»، افزود: در این شهرک دو میدان با مساحت هر کدام 135مترمربع وجود دارد که نیاز به بهسازی و زیباسازی دارند.
منظری‌توکلی ادامه داد: در بازدید از شهرک «شهید ایرانمنش»، مقرر شد بهسازی این دو میدان شامل جدول‌گذاری و فرش موزاییک، با طراحی جدید، آغاز و پس از آن، گل‌گاری و نورپردازی شود.
وی با بیان اینکه بهسازی و زیباسازی این دو میدان، زیبایی و جلوۀ خاصی به شهرک خواهد داد، از آغاز جدول‌گذاری این دو میدان خبر داد.
سرپرست شهرداری منطقه سه با اشاره به اینکه در شهرک «شهید مطهری» نیز فضایی برای ساخت بوستان جدید در نظر گرفته شده است، افزود: این بوستان در حال طراحی است و پس از تأیید طراحی، ساختِ آن شروع خواهد شد.

 

چاپ