صدور مجوز فعالیت دست‌فروشان در بازارچۀ محله‌ای «22 بهمن»

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان خبر داد:
صدور مجوز فعالیت دست‌فروشان در بازارچۀ محله‌ای «22 بهمن»

 

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان گفت: این سازمان در راستای ساماندهی دست‌فروشان سطح شهر، به مناسب‌سازی و راه‌اندازی بازارچۀ محله‌ای «22 بهمن» جنب «شهربازی» اقدام کرده است.
به گزارش کرمان‌آنلاین، محمود ایرانمنش افزود: در این راستا دست‌فروشان سطح شهر که به‌صورت غیرمجاز در معابر اقدام به دست‌فروشی می‌کردند، به شب‌بازار و جمعه‌بازار واقع در ابتدای بلوار «22 بهمن» جنب «شهربازی» هدایت شده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: سازمان ساماندهی مشاغل شهری، جهت نظم‌بخشی به فعالیت دست‌فروشان در این مکان، به خط‌کشی، غرفه‌بندی و شماره‌گذاری غرفه‌ها اقدام کرده و طبق اطلاع‌رسانی صورت‌گرفته، مجوز فعالیت در این محل برای دست‌فروشان صادر می‌شود.
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان با اعلام تکمیل شرایط طرح ساماندهی دست‌فروشان و آغاز فاز اجرایی این طرح، بیان کرد: تمام افرادی که در بازارچۀ «22 بهمن» مستقر شده‌اند، باید نسبت به تکمیل پرونده و اخذ مجوز فعالیت از سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان، واقع در چهارراه «17 شهریور» اقدام کنند.

چاپ