نام‌گذاری برخی خیابان های شهر کرمان

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان تصویب شد:

نام‌گذاری برخی خیابان های شهر کرمان

alt

سرویس خبر :اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمان

 نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، شب گذشته با حضور کلیه‌ی اعضا برگزار شد.
علی مهاجری رئیس شورای اسلامی شهر کرمان در این نشست با اشاره به وضعیت سرمایه‌گذاری‌های در دست اجرا در شهر کرمان، میزان سرمایه‌گذاری‌های در حال انجام را قابل قبول توصیف کرد.
شهردار کرمان نیز در این نشست در تشریح وضعیت سرمایه‌گذاری در حال اجرای شهر کرمان با اشاره به پروژه‌ی گودال خشت‌مال‌ها، گفت: پس از نشستی که سرمایه‌گذار این پروژه با استاندار کرمان داشت و اجرای این پروژه نهایی و تصویب شد؛ کمیته‌ی فنی سازمان میراث فرهنگی کشور نیز اجرای این پروژه را تصویب کرد.
ابوالقاسم سیف‌الهی افزود: هم‌چنین طی نشستی که با سرمایه‌گذار این پروژه داشتیم؛ مقرر شد تا آخرین نقشه‌های پروژه، ظرف یک ماه آینده توسط سرمایه‌گذار به شهرداری ارائه و سپس طی مدت 48 ساعت پروانه‌ی ساخت توسط شهرداری صادر و عملیات اجرایی این پروژه به طور رسمی آغاز شود.
وی به سایر پروژه‌های شهر کرمان از جمله طرح تله‌کابین جنگل قائم اشاره کرد و گفت: اجرای طرح تله‌کابین نیز با سرمایه‌گذار این پروژه نهایی و تا هفته‌ی آینده توافق‌نامه‌ی این پروژه به شورای اسلامی شهر کرمان ارسال خواهد شد تا در این خصوص در نشست آتی شورا بحث و تبادل نظر صورت گیرد.
وی در خصوص فروش اوراق مشارکت گفت: اخذ مجوز فروش اوراق مشارکت در حال گذراندن مراحل نهایی است.
در این نشست هم چنین  پس از بررسی و انجام برخی اصلاحات با پیشنهاد شهرداری برای اختصاص نام معابر فاقد نام، به شرح ذیل موافقت کرد.
دو خیابان فاقد نام بزرگ‌راه امام رضا در جاده‌ی کوهپایه به نام‌های «شهید شفیعی» و «شهید فاضلی» و خیابان بیست‌متری جدیدالاحداث در خیابان شهید آیت‌الله دستغیب با نام «محراب» و چهار معبر اصلی شهرک ولایت به نام‌های «مرصاد»، «بیت‌المقدس»، «فتح‌المبین» و «رمضان»، بولوار انتهای بولوار فردوس، روبه‌روی مجتمع مروارید، موازی بولوار لاله‌ی شمالی در شهرک الغدیر با نام «بهاران» و بولوار جدیدالاحداث جنب پارک ایرانیان با نام «پارسیان»، معبر 35 متری و 20متری کوی استادان شهرک شهید مطهری به ترتیب با نام‌های «آموزگار» و «معرفت»، خیابان بیست‌متری بولوار امام رضا به نام «رئوف» و خیابان انتهای بولوار غدیر1 (بعثت) به نام «بهشت» نام‌گذاری شود.
هم‌چنین از شهرداری خواسته شد تا پس از بررسی، یکی از معابر فاقد نام شهر را شناسایی کرده و به شورا معرفی نماید تا به نام استاد «اکبر صوتی» اختصاص یابد. در این نشست مصوبه کمیسیون‌های شورا به آگاهی اعضای حاضر در جلسه رسید و پس از شور و بررسی لازم به تصویب نهایی رسید.
گفتنی است در اجرای مصوبات رعایت ماده 80 اصلاحی مورخ 6/7/82 قانون شوراهای اسلامی الزامی می‌باشد.

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447