تقدیر از رانندگان خیر تاکسی


توسط مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری انجام شد:


تقدیر از رانندگان خیر تاکسی

alt

سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری

روز گذشته طی مراسمی که در محل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری برگزار شد، از رانندگان تاکسی که در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در اقدامی خداپسندانه به جابجایی عزاداران حسینی به صورت صلواتی پرداخته بودند، تقدیر شد.
در این مراسم که با حضور حجه الاسلام سید مرتضی حسینی معاون فرهنگی اجتماعی شهردار، مهندس منصوری مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی و جمعی از مسئولان سازمان برگزار شد، معاون فرهنگی اجتماعی شهردار با اشاره به ماه محرم و قیام امام حسین (ع)، به برکات عاشورا اشاره کرد.
حجه الاسلام سید مرتضی حسینی خدمتگزاری بدون انتظار اجر و مزد به مردم را از مشخصات صالحین و خیرین دانست و خاطرنشان کرد: طرح سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری در خصوص جابجایی عزاداران حسینی به صورت صلواتی، طرحی خداپسندانه بود که مورد استقبال رانندگان و شهروندان قرار گرفت.مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی نیز با خیرمقدم گویی به حاضران در جلسه به ایراد سخن پرداخت. مهندس منصوری ماه محرم را ماه خیر و برکت دانست و  گفت: در ماه محرم بخصوص در روزهای تاسوعا و عاشورا تمام اقشار جامعه در هر پست و مقامی به کارهای خیر روی آورده و سعی در کمک به همشهریان و نیازمندان جامعه می کنند، به همین مناسبت سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی نیز با ارائه طرحی در خصوص جابجایی عزاداران حسینی در روزهای تاسوعا و عاشورا به صورت صلواتی، دست به خدمتی شایسته به همشهریان زد.
وی استقبال رانندگان خیر تاکسی از این طرح را کم نظیر عنوان و ابراز امیدواری کرد این گونه اعمال خیر و شایسته تداوم داشته باشد.
گفتنی است در پایان مراسم به پنج نفر از رانندگان خیر که به قید قرعه برنده شده بودند، سکه بهار آزادی اهدا شد. اسامی برندگان عبارتند از: آقایان منصور پشته شیرانی و حبیب مهدی پور و خانم ها: آذر دستیار، آرزو امیرهاشمی و زهرا طبیب زاده.چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447