سومین کارگاه طراحی پوستر عاشورایی آغاز به کار کرد

سومین کارگاه طراحی پوستر عاشورایی آغاز به کار کرد

alt

سرویس خبر : اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری

سومین کارگاه طراحی پوستر عاشورایی صبح امروز با حضور جمعی از هنرمندان گرافیست استان  در فرهنگسرای کوثرشهرداری کرمان آغاز به کار کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار در حاشیه ،برپایی این کارگاه هنری گفت : خوشبختانه تاکنون دو دوره کارگاه طراحی پوستر در این فرهنگسرا برگزار شده است که با استقبال خوب هنرمندان استان مواجه گردیده است.

حجت الاسلام سید مرتضی حسینی ادامه داد : پرداختن به واقعه عاشورا و قیام حسینی ابعاد و جنبه های مختلفی دارد و گروه های مختلف می توانند از دیدگاه خود به این مقوله بپردازند.

وی با بیان اینکه هر مقوله ای برای ماندگاری با ید با هنر آمیخته شود ،افزود: مفهوم عاشورا همیشه با هنر آمیخته بوده است و ما با هنر امروزی سعی داریم به این واقعه بزرگ بپردازیم.

وی هدف از برپایی این کارگاه هنری را آشنایی هر چه بیشتر نسل جوان با مفهوم و ارزش های عاشورا و نهضت حسینی دانست و از دست اندرکاران این برنامه در فرهنگسرا تقدیر و تشکر کرد.

دبیر سومین کارگاه طراحی پوستر عاشورایی نیز با اشاره به اینکه در سال گذشته حدود 300 نفر از هنرمندان استان در این کارگاه شرکت کردند ، ابرازامیدواری کرد : در سال جاری قریب 700 هنرمند در این کارگاه هنری شرکت کنند.

محمد علیزاده  ادامه داد: در پایان برپایی این کارگاه ، آثار خلق شده داوری خواهند شد و 40 اثر برگزیده هنرمندان برای بازدید علاقه مندان در نمایشگاهی به نمایش گذاشته می شوند.

وی از اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی به 9 نفر برگزیده در این کارگاه خبر داد .

گفتنی است : این کارگاه هنری در روز های 18 و 19 آذر ماه سال جاری در فرهنگسرای کوثر دایر است.

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447