زیرسازی و آسفالت بیش از 58 هزار مترمربع از معابر شهر کرمان

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان خبر داد:
زیرسازی و آسفالت بیش از 58 هزار مترمربع از معابر شهر کرمان 


 
مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان، از زیرسازی و آسفالت 58 هزار و ۵۱۰ مترمربع از معابر شهر کرمان خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین عبدالرسول رمضانی، با اشاره به زیرسازی و آسفالت 58 هزار و ۵۱۰ مترمربع از معابر شهر کرمان گفت: از این میزان حدود 49 هزار و ۱۸۰ مترمربع از معابر، زیرسازی شده و 9 هزار و ۳۳۰ مترمربع نیز آسفالت شده است.
وی، از زیرسازی معابر شهرک «شهید همت»(شهرک صنعتی) خبر داد و افزود: کوچه‌های شماره ۲۷ و ۲۹ بلوار «هوانیروز» نیز از معابری است که اخیراً زیرسازی و آسفالت شده است .
مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان، با اشاره به زیرسازی و آسفالت کوچۀ شماره ۱۸ خیابان «شهید ستاری»، خاطرنشان کرد: کوچۀ شماره ۳ خیابان «بقیه‌الله» نیز زیرسازی و آسفالت شده است .
رمضانی ادامه داد: زیرسازی و آسفالت کوچۀ شماره ۸ خیابان «کمیل»، زیرسازی کوچۀ ۱۹ فرعی اول و کوچۀ شمارۀ ۲۱/۱ خیابان «کمیل» و زیرسازی حد فاصل کوچه‌های ۳ و ۵ بلوار «بلدالامین»، از دیگر اقدامات اخیر این سازمان بوده است‌.
وی یادآور شد: کوچۀ شماره ۷ خیابان «مهرگان» واقع در بلوار «بلدالامین»، کوچۀ جنب مجتمع قضایی «شهید قدوسی»، کوچۀ ۴ بلوار «امام رضا(ع)» و کُندروی بزرگراه «آیت‌ا‌‌لله خامنه‌ای» حد فاصل آرامستان «بهشت کریمان» تا خیابان «رُز» نیز زیرسازی شده است.
مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان، همچنین از خاک‌برداری راست‌گرد پل «ایثار» خبر داد.

چاپ