پیشبرد امور خدمات شهری با استفاده از نظر کارشناسان و نخبگان

نوشته شده در .

سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان تاکید کرد:
پیشبرد امور خدمات شهری با استفاده از نظر کارشناسان و نخبگان

 


سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان، کار خدمات شهری را بی‌وقفه و نامحدود دانست و گفت: امور خدمات شهری را با استفاده از نظر کارشناسان و نخبگان به پیش می‌بریم.

به گزارش کرمان‌آنلاین، محمود ایرانمنش با بیان اینکه خدمت به مردم و حل دغدغه‌های همشهریان از اولویت‌های اصلی معاونت خدمات‌شهری شهرداری است، افزود: در حوزه‌های پسماند شهری، فضای سبز، سیما و منظر، خدمات ایمنی، ساماندهی مشاغل شهری و ایجاد انضباط شهری، از نظر کارشناسان و نخبگان این حوزه‌ها استفاده خواهیم کرد.
وی ادامه داد: آرامستان جدید شهر کرمان، ساماندهی حیوانات بلاصاحب، راه‌اندازی بازارچه‌های محلی، ساماندهی بازار بزرگ کرمان، افرایش توان و تجهیزات آتش‌نشانی، راه‌اندازی اصولی کارخانه پالایش زباله و حل مسائل کاشت گل و گیاه و تولید و ایجاد نمایشگاه گل، از دیگر اقداماتی است که با جدیت دنبال می‌کنیم.
سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان، خدمات شهری شهرداری را به یک خانواده تشبیه کرد که باید تمامی اعضای آن با همدلی و همکاری به امور رسیدگی کنند و لحظه‌ای از خدمت به مردم غافل نشوند.
ایرانمنش، همچنین با اشاره به اینکه زیباسازی معابر در آستانه سالگرد شهادت سردار سلیمانی، به عهده سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری است، سرعت عمل این سازمان را در انجام امور بسیار خوب دانست و افزود: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری، سازمانی بزرگ و دارای نیروی انسانی توانمند است که این ظرفیت باید حمایت و تقویت شود.
وی خاطرنشان کرد: مجموعه تولید گل و گیاه شهرداری کرمان باید به سمت تولید انبوه برود و همشهریان نیز بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند.
سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان افزود: نگهداری از فضای سبز کنونی و طراحی کشت جدید باید برابر اصول و استفاده از نظر صاحب‌نظران انجام شود.
ایرانمنش، تکمیل پروژه آب خام شهر کرمان با هدف قطع کامل استفاده از آب شرب در آبیاری فضای سبز شهری را از اولویت‌های معاونت خدمات‌شهری بیان کرد و یادآور شد: نگهداری از جنگل قائم به‌عنوان بزرگ‌ترین جنگل دست‌کاشت کشور، نیازمند یک مدیریت جهادی است و تاکنون نیز سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در این زمینه خوب عمل کرده است.
وی خاطرنشان کرد: زیباسازی و بازسازی بوستان‌های قدیمی در دستور کار قرار دارد و بوستان‌ها به‌صورت استاندارد و با توجه به منابع آبی بازسازی می‌شوند.

چاپ