طرح تفکیک زباله از مبدأ به‌طور جدی پیگیری شود

نوشته شده در .

شهردار کرمان تأکید کرد:
طرح تفکیک زباله از مبدأ به‌طور جدی پیگیری شود

 

شهردار کرمان، بر ضرورت پیگیری جدی طرح تفکیک زباله از مبدأ تأکید کرد و گفت: کارخانه پالایش زباله باید هرچه سریع‌تر به‌صورت حرفه‌ای شروع به‌کار کند.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف تبریزی، در جلسه‌ای که با حضور سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند و جمعی از مدیران شهری به‌منظور بررسی مسایل سازمان مدیریت پسماند شهرداری برگزار شد، طرح تفکیک زباله از مبدأ را مهم دانست و افزود: طرح تفکیک زباله از مبدأ باید هرچه سریع‌تر به‌صورت کارشناسی‌شده پیگیری شود و در این زمینه می‌توان بسته‌های تشویقی برای شهروندان ارائه کرد.
محمود ایرانمنش، سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان نیز در این جلسه، موضوعات طرح تفکیک از مبدأ، حیوانات بدون‌صاحب و رسیدگی به نقاط زباله‌ریز را از کارهای در دست اقدام سازمان مدیریت پسماند شهرداری اعلام کرد و افزود: اقدامات و برنامه‌های سازمان مدیریت پسماند، نیازمند نگاه ویژه‌ای است تا مشکلات شهروندان در این زمینه‌ها حل شود.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان نیز با ارائه گزارشی از برنامه‌های این سازمان و به‌ویژه طرح تفکیک زباله از مبدأ، اجرای این طرح را ضروری دانست و از آماده‌سازی تعدادی اتاقک فلزی برای نصب در محل‌های از پیش تعیین‌شده خبر داد و گفت: این کیوسک‌ها جهت اجرای طرح تفکیک زباله نصب می‌شود.

چاپ