کارگاه تزئین سفره‌ی شب یلدا برگزار شد

به همت مرکز آموزش فرهنگسرای کوثر:

 کارگاه تزئین سفره‌ی شب یلدا برگزار شد

alt 

سرویس خبر :اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری

 کارگاه یک‌روزه‌ی آموزش تزئین سفره‌ی شب یلدا، با هم‌کاری مرکز آموزش فرهنگ‌سرای کوثر شهرداری کرمان برگزار شد.

گلزاری مسئول برگزاری این کارگاه ضمن اشاره به برپایی این دوره‌ی یک‌روزه در فرهنگ‌سرای کوثر، اظهار داشت: در این کارگاه خانم‌های علاقه‌مند به هنر آشپزی و سفره‌آرایی شرکت کردند.
وی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را، ایجاد شادی و نشاط در محیط منزل دانست و گفت: عمدتا سفره‌ی خانواده‌های ایرانی در شب یلدا را کتاب حافظ، هندوانه، انار، آجیل‌های مختلف، آش‌رشته، نان‌وپنیر و سایر میوه‌ها تشکیل می‌دهد؛ که تزئین این موارد در یک سفره‌ی کامل، در این کارگاه تشریح شد.
گلزاری از برگزاری کلاس‌های آشپزی و سفره‌آرایی در فرهنگ‌سرای کوثر خبر داد و افزود: استقبال از این کلاس‌ها مطلوب است، اما اطلاع‌رسانی زیادی نسبت به برپایی این قبیل کلاس‌ها که بسیاری از خانم‌های خانه‌دار داوطلب شرکت در آن هستند، مناسب نیست.
مسئول برگزاری کارگاه تزئین سفره‌ی شب یلدا یادآور شد: افرادی که در این قبیل کلاس‌ها شرکت می‌کنند، به‌طور حتم به اجرای موارد آموزش داده شده در محیط خانواده می‌پردازند و این امر بازخورد بسیار مناسبی در خانواده‌های فرد آموزش‌دیده ایجاد می‌کند.
گفتنی است در کارگاه تزئین سفره‌ی شب یلدا که روز گذشته در فرهنگ‌سرای کوثر شهرداری کرمان برگزار شد، 23 نفر از بانوان از آموزش‌های سفره‌آرایی و آشپزی بهره‌مند شدند.

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447