آسفالتِ ۲۵۰۰ مترمربع از معابر شهر کرمان طی سه روز گذشته

آسفالتِ ۲۵۰۰ مترمربع از معابر شهر کرمان طی سه روز گذشته

 

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان، از آسفالت برخی معابر کرمان در روزهای اخیر خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، میعاد آشورماهانی گفت: فرعی اول کوچه شماره «۸» خیابان «سجادیه» و جنوبی «یک» کوچه «۳۶» بلوار «امام حسین(ع)» به میزان تقریبی ۲۵۰۰ مترمربع زیرسازی و آسفالت شد.
وی با اشاره به آسفالت کوچه شماره «۸» بلوار «هزار» و فرعی‌های جنوبی «۴» کوچه شماره «۱۰» بلوار «شهید همت» (شهرک صنعتی) گفت: عملیات خاک‌برداری، تسطیح و زیرسازی کوچه‌های مذکور در حال اجراست.
آشورماهانی افزود: خاک‌برداری و زیرسازی خیابان «آسمان» از معابر منطقه یک شهرداری نیز به متراژ ۴۵۰۰ مترمربع در حال اجراست.

سرعت‌گرفتن اجرای پیاده‌راه‌سازی خیابان «شهید تجلی»
سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری همچنین درخصوص پروژۀ پیاده‌راه‌سازی خیابان «شهید تجلی» گفت: این پروژه از ابتدای دی‌ماه ۱۴۰۰ به این سازمان واگذار شده که طی این مدت، قسمت‌های عابر پیاده، مسیر نابینایان و افراد دارای معلولیت و مسیر عبور خودروهای محلی و خدمت‌رسان در سمت غربی این پروژه تکمیل شده و مسیر جمع‌آوری آب‌های سطحی، مسیر دوچرخه‌سواری و سگوی ها در حال اجراست.
آشورماهانی ادامه داد: به‌زودی قسمت میانی پروژه شامل فضای سبز، مبلمان شهری، فضای نشستن سالمندان و تجمع مسافران و گردشگران هم، اجرا خواهد شد.

اجرای باند کندروی بزرگراه «شاهد»
سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری در ادامه، از اجرای باند کندروی بزرگراه «شاهد» خبر داد.
آشورماهانی گفت: خاکبرداری و زیرسازی باند کندروی بزرگراه «شاهد»، حدفاصل مجموعه ساخت قطعات بتنی «خاتم‌الانبیا» و تقاطع غیرهم‌سطح «ایثار» در حال اجراست.
وی هدف از اجرای این پروژه را ساماندهی ورودی و خروجی بزرگراه و روان‌سازی ترافیک و ارتقای ایمنی وسایل نقلیه دانست.

چاپ