آینده منطقه یک شهر کرمان درخشان است


با اجرای پروژه های بزرگ در منطقه یک:

آینده منطقه یک شهر کرمان درخشان است

alt

سرویس خبر:اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمان

شهردار منطقه‌ی ‌یک کرمان، گفت: با اجرای پروژه‌های بزرگ در منطقه‌ی یک شهر کرمان، آینده‌ی این منطقه از شهر درخشان است.

مهندس سعیدی شهردار منطقه‌ی یک در جلسه‌ای با حضور شهرداران محله‌های این منطقه‌ی، هیات امنا و اهالی منطقه‌ی خیابان مدیریت و حکیم که در محل مسجد امام حسین (علیه‌السلام) برگزار شد، گفت: برخی از مشکلات در شهر به علت بی‌توجهی برخی از شهروندان به وجود می‌آید.
وی گفت: ما در هر منطقه‌ای از شهر بایستی به قانون احترام بگذاریم و این امر، خاص مردم یک منظقه نیست.
سعیدی افزود: برخلاف آن‌چه که در افکار عمومی تداعی شده است، هیج کوتاهی و عقب‌افتادگی در منطقه‌ی یک شهری مشاهده نمی‌شود.
شهردار منطقه‌ی یک ادامه داد: منطقه‌ی یک شهری همواره در زمینه‌ی نوآوری در رده‌ی اولین‌های شهر قرار داشته است؛ به عنوان مثال اولین پارک مدرن، اولین آب‌نمای موزیکال و اولین دستگاه‌های مدرن ورزشی در منطقه‌ی یک شهرداری ایجاد و احداث شده است.
وی بیش‌ترین سرانه‌ی فضای سبز را مربوط به منطقه‌ی یک شهرداری دانست و گفت: پیشرفتی که در برخی از مناطق شهر مشاهده می‌شود، به علت سرمایه‌گذاری اهالی این مناطق بوده است و در این رابطه،‌ شهروندان منطقه‌ی یک نیز باید شهرداری را در زیباسازی محل زندگی خود یاری کنند.
سعیدی  پارک‌های شورا، مشاهیر و انقلاب را از پارک‌های مجهز شهر کرمان دانست و گفت: پروژه‌ی قلعه‌دختر که یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین پروژه‌های شهری است، تاکنون 60 میلیارد تومان هزینه دربر داشته است.
وی افزود: این مبلغ تنها برای تملک 300 واحد مسکونی هزینه شده است.
شهردار منطقه‌ی یک ادامه داد: به علت وجود بافت تاریخی در این نقطه از شهر، محدودیت‌هایی برای شهرداری ایجاد شده است و این امر کاهش درآمدهای شهرداری را در پی داشته است.
سعیدی اجرای پروژه‌ی گود خشت‌مال‌ها و حدود 12 پروژه‌ی دیگر در منطقه‌ی یک شهر کرمان را تحولی بزرگ در این منطقه دانست و ادامه داد: ایجاد پارکینگ در چندین نطقه از منطقه‌ی یک شهر، باعث شده است آینده‌ی این منطقه از شهر بسیار روشن و درخشان باشد.
گفتنی است در این دیدار، شهرداران محله‌های مختلف منطقه‌ی یک نیز مشکلات و نقطه‌نظرات خود را با شهردار این منطقه در میان گذاشتند.


چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447