اجرای سه پروژه بزرگ سرمایه گذاری با مشارکت بخش خصوصی در کرمان تصویب شد


در نشست عمومی شب گذشته شورای اسلامی شهر؛

اجرای سه پروژه بزرگ سرمایه گذاری با مشارکت بخش خصوصی در کرمان تصویب شد

alt

سرویس خبر: اداره ی روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری

نشست عمومی شب گذشته ی شورای اسلامی شهر کرمان به تصویب سه پروژه ی بزرگ سرمایه گذاری با مشارکت بخش خصوصی در کرمان، بررسی و اتخاذ تصمیم در مورد چند نامه رسیده و همچنین تصویب نهایی آخرین مصوبات کمیسیون ها اختصاص یافت.

در نشست عمومی شب گذشته ی شورای اسلامی شهر کرمان که با حضور رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار کرمان،اعضای شورای اسلامی شهر کرمان، معاون برنامه ریزی شهردار برگزار شد، طرح سه پروژه بزرگ تله کابین مجموعه جنگل قائم، پروژه ی میدان میوه و تره بار بیرم آباد و بازگشایی مسیر 45 متری کوثر با مشارکت موسسه ی مالی و اعتباری عسکریه مطرح و مورد تصویب اعضای شورای شهر قرار گرفت.

شهردار کرمان در این نشست با بیان اینکه پروژه تله کابین در مجموعه ی جنگل قائم اجرا خواهد شد، افزود: مسیر این تله کابین از کارخانه آسفالت به کوه های مسجد صاحب الزمان است.

مهندس ابوالقاسم سیف الهی هزینه ی پیش بینی شده برای اجرای این پروژه را 15 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این پروژه به صورت Bot اجرا می شود.

وی از ایجاد سه ایستگاه در کارخانه آسفالت، وسط جنگل قائم و بالای کوه صاحب الزمان خبر داد و گفت: محل کارخانه آسفالت به کافی شاپ، رستوران، سرویس بهداشتی و دیگر امکانات رفاهی – تفریحی مجهز می شود.

وی تبدیل میدان میوه و تره بار بیرم آباد به بازار دائمی مصالح ساختمانی و ایجاد مراکز تفریحی و تجاری با مشارکت موسسه مالی و اعتباری عسکریه را دومین پروژه ی سرمایه گذاری مشارکتی عنوان کرد و گفت: وسعت این مجموعه قریب شش هکتار است که آورده شهرداری در اجرای این پروژه 23 میلیارد تومان متشکل از 17 میلیارد تومان زمین و شش میلیارد تومان پروانه ساختمان می باشد که در مجموع سهم شهرداری از این پروژه 22 درصد خواهد بود.

شهردار کرمان سومین پروژه شهرداری را بازگشایی مسیر 45 متری کوثر اعلام کرد و گفت: با اجرای این پروژه تحولی عظیم در این منطقه ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه عملیات تملک، بازگشایی، زیرسازی و جدول گذاری محدوده ی شهدای خانوک تا خیابان مهدیه تا پایان این دوره از شورا و شهرداری انجام خواهد شد، افزود: پس از آن عملیات بازگشایی خیابان مهدیه تا مصلی آغاز می شود.

وی کل مساحت این پروژه را 67300 مترمربع اعلام کرد.

سیف الهی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کرمان به جهت پشتیبانی از شهرداری در اجرای پروژه های مشارکتی و سرمایه گذاری در کرمان گفت: خوشبختانه کرمان در بحث جذب سرمایه گذار تا کنون خوب عمل کرده است که امیدواریم با اجرایی شدن این سه پروژه نیز تحولی عظیم در سطح کرمان ا یجاد شود.


چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447