شهرداری کرمان در حال آماده‌سازی محدودۀ گلزار شهدا برای مراسم سالگرد سردار دل‌هاست

شهردار کرمان:

شهرداری کرمان در حال آماده‌سازی محدودۀ گلزار شهدا برای مراسم سالگرد سردار دل‌هاست

شهردار کرمان گفت: آنچه درخصوص برگزاری سالگرد سردار دل‌ها به‌عهده شهرداری کرمان گذاشته شده، آغاز شده و در حال انجام است.

 

به گزارش کِرنا، سعید شعرباف افزود: زیرسازی و ایجاد مسیرهای جدید ترافیکی، ایجاد پارکینگ و ایستگاه بزرگ حمل‌و‌نقلی، آماده‌سازی زیرساخت‌های خدماتی در نقاط مختلف بوستان «قائم»(عج)، جدول‌گذاری، پیاده‌راه‌سازی و امن‌کردن نقاط نااَمن محدودۀ گلزار شهدا، ایجاد فضای جدید پارکی و تفریحی برای خانواده‌ها، حصارکشی اطراف گلزار شهدا و بهبود وضعیت سرویس‌های بهداشتی و حمام، بخش کوچکی از ده‌ها پروژۀ شهرداری کرمان در این محدوده است.

وی افزود: دو کلان‌پروژۀ مجتمع فرهنگی اقامتی نیز در داخل محدودۀ گلزار شهدا با مشارکت خیّران و سرمایه‌گذار آغاز خواهد شد که پس از تکمیل، فضای تفریحی اقامتی محدودۀ گلزار شهدا را به نحو محسوسی تغییر خواهد داد.

شهردار کرمان با بیان اینکه شهرداری کرمان مدتی است اقدامات خود را در این زمینه آغاز کرده است، گفت: سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان با همکاری مناطق پنج‌گانه، در حال حاضر، در حجم گسترده و وسیعی، کار را در محدودۀ گلزار شهدا آغاز کرده است.

شعرباف افزود: برخی از حوزه‌های دیگر مانند اسکان، حوزه خدماتی مانند آب، گاز، برق و میراث فرهنگی نیز وظایفی برعهده دارند که دیگر مرتبط با شهرداری نیست.

شعرباف ادامه داد: شهرداری کرمان آنچه در توان دارد برای هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم، به‌کار خواهد گرفت.

چاپ