همکاری کامل پلیس راهور با اجرای تکمیلی پارکومتر

همکاری کامل پلیس راهور با اجرای تکمیلی پارکومتر

سرويس خبر:اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري كرمان

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمان از همكاري كامل پليس راهور شهر كرمان با اجراي طرح تكميلي پاركومتر خبر داد.

مهندس نيك طبع گفت:در راستای تحقق استفاده عادلانه از پارک حاشیه ای و بهره برداری از دستگاههای پارکومتر هوشمند و طی هماهنگی باپلیس راهور کلان شهر کرمان با رانندگانی که در محدوده اجرای طرح پارکومتر بدون پرداخت هزینه اقدام به پارک خودروی خود می نمایند، از

ابتدای اردیبهشت ماه سالجاری برخورد قانونی ( صدور قبض جریمه ) صورت می پذیرد .

وي افزود : در حال حاضر خیابان های تجلی – شریعتی – بهشتی – قدس و جهاد به دستگاه پارکومتر مجهز و استفاده کنندگان ازپارک حاشیه ای این معابر باید هزینه پارک را توسط کارت های مخصوص پرداخت نمايند، در غیر اینصورت توسط عوامل پلیس راهور قبض جریمه صادر می گردد .

نيك طبع ادامه داد: تا پایان اردیبهشت ماه سالجاری ابتدای بلوار صدوقی ( جاده تهران ) و خیابان فردوسی نیز به دستگاه پارکومترمجهز وآماده بهره برداری می شوند .

قابل ذکر است رانندگان محترم جهت آموزش نحوه استفاده از دستگاه پارکومتر می توانند به صفحه سوم سایت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمان  مراجعه نمایند، و همچنین جهت ایرادهرگونه شکایت ،انتقاد ویاپیشنهاد می توانند نظرات خود را به پست الکترونیک روابط عمومی سازمان به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدآدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارسال ویادرساعات اداری باشماره 2253275ویا درساعات غیراداری باسیستم صندوق صوتی روابط عمومی سازمان به شماره 2253530تماس حاصل کنند.

 

چاپ