رانندگانی که هزینه پارک خودروی خود را پرداخت نکنند جریمه می شوند

از اول اردیبهشت ماه جاری:

رانندگانی که هزینه پارک خودروی خود را پرداخت نکنند جریمه می شوند

alt

سرویس خبر : اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمان 

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمان گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری رانندگانی که در محدوده‌ی اجرای طرح پارکومتر بدون پرداخت هزینه، خودروی خود را پارک ‌کنند؛ جریمه می‌شوند.
علی نیک‌طبع افزود: در راستای تحقق استفاده‌ی عادلانه از پارک حاشیه‌ای در سطح شهر و بهره‌برداری از دستگاه‌های پارکومتر هوشمند و طی هماهنگی با پلیس راهور شهر کرمان، رانندگانی که از کارت پارک استفاده نکنند؛ جریمه می‌شوند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر خیابان‌های تجلی، شریعتی، بهشتی، قدس و جهاد به دستگاه پارکومتر هوشمند مجهز هستند و استفاده‌کنندگان از پارک حاشیه‌ای این معابر باید هزینه‌ی پارک را به وسیله‌ی کارت‌های مخصوص که توسط پارکبانان در سطح معابر به فروش می‌رسد؛ خریداری و پرداخت کنند؛ در غیر این صورت توسط پلیس راهور جریمه می‌شوند.
نیک‌طبع خاطرنشان کرد: تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری، ابتدای بولوار صدوقی (جاده‌ی تهران) و خیابان فردوسی نیز به دستگاه پارکومتر هوشمند مجهز می‌شوند.
گفتنی است رانندگان جهت آموزش نحوه‌ی استفاده از دستگاه پارکومتر می‌توانند به سایت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمان به آدرس www.s-traffic-kermancity.kr.ir مراجعه کنند.

چاپ