معرفی مدیرعامل جدید سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان

معرفی مدیرعامل جدید سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان

سرویس خبر : اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمان

صبح امروز مراسم تودیع و معارفه ی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرکرمان انجام پذیرفت.

شهردار کرمان در این مراسم که با حضور قائم مقام و جانشین خدمات شهری شهردار ،مدیر عامل جدید و قدیم  سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرکرمان و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری کرمان در دفتر شهردار برگزار شد،گفت : چرخش نیروی انسانی در هر سیستم امری طبیعی است و اگر این تغییرات انجام نشود همانند آب راکد عواقب ناخوشایندی به دنبال دارد زیرا ایده های جدید به سیستم ارائه نخواهد شد و در نتیجه کاهش انرژی را در پی دارد.

مهندس ابوالقاسم سیف الهی ادامه داد: تغیرات ضمن تجدید انرژی ، تحولات و ارزش هایی را به دنبال دارد.وی ضمن تشکر از تلاش های علی کردی مدیرعامل سابق این سازمان گفت : وی در زمان مدیریتشان فعالیت های بسیار خوبی را انجام داده اند و ساماندهی مطلوبی در بحث مدیریت سازمانی ، ادوات و تجهیزات و هم چنین نیروی انسانی به انجام رساندند.

وی گفت : ایشان در طول دوران فعالیت مدیریتی خود فردی متعهد بوده و ایده های بسیار خوبی را ارائه دادند و به کار گرفتند که قطعا از خدمات  ایشان در جایگاه های مدیریتی بعدی استفاده خواهد شد.شهردار اضافه کرد : مدیریت جدید باید دقت عمل  بسیارزیادی  در اداره ی امور داشته باشدو بایستی بدون اغماض مدیریت امر را به انجام رساند.

 

وی اظهار داشت : سازمان آتش نشانی با جان و مال مردم سروکار دارد و کوچکترین غفلت در اداره ی امور می تواند خسارات جبران ناپذیری  را در پی داشته باشد که این امر باید مورد توجه مدیریت جدید قرار گیرد.

وی با بیان اینکه باید بهترین امکانات آموزشی را برای پرسنل در نظر گرفت ، تاکید کرد : نباید با نیروهای کم کار و بی تعهد هم کاری شود و باید آنها را از سیستم کاری حذف نمود.

سیف الهی عنوان کرد : مدیریت جدید باید شیوه های سنتی و تکراری باید کنار بگذارد  و از افکار ، ایده ها و تجربیات مدیریت قبلی نیز بهره مند شود.

وی بر مستندسازی و تصویربرداری از حوادث در همه حال تاکید کرد و عنوان نمود : با مشاهده ی این تصاویر می توان نقاط ضعف و قوت را شناسایی کرد .

 قائم مقام و معاون خدمات شهری شهردار کرمان نیز در این نشست با بیان اینکه علی کردی قریب 10 سال مدیریت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان را برعهده داشته است ، افزود : این مدت مدیریتی وی شاهد فعالیت های خوبی از ایشان بودیم که جای تقدیر و تشکر دارد.

مهندس حسین کردی اضافه کرد : تغییر در مدیریت می تواند ایده های جدید و طرح های خوبی  را به همراه داشته باشد.

وی گفت : مدیرعامل جدید این سازمان  سوابق مدیریتی قابل توجهی را دارد و با توجه به حسن تعهد وی ، ایشان وی تواند منشاء خیرو و موفقیت های چشمگیری باشند.

وی تاکید کرد : هرچه قدر تجهیزات و ادوات سازمان حفظ و از هدر رفت آنها جلوگیری شود ، خدمات بهتر و بیشتری را می توان به مردم ارائه داد .

در پایان این نشست از سوی شهردار محمد حسین مومنی به سمت مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان منصوب و از تلاش های علی کردی مدیرعامل سابق این سازمان با اهدای لوح تقدیر و تشکر  شد.

گفتنی است : محمد حسین مومنی پیش از این در سمت معاون سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرمان مشغول به فعالیت بوده است.

 

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447