موافقت شورا با اجراي مجتمع تجاري، اداري و پارکينگ بلوار شهيد عباس پور

 

موافقت شورا با اجراي مجتمع تجاري، اداري و پارکينگ بلوار شهيد عباس پور

سرویس خبر : اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمان

 

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، شب گذشته با حضور کلیه‌ی اعضای این شورا برگزار شد.
در این نشست شهردار کرمان، با اشاره به این که نمایشگاه گل و گیاه قرار است از هفتم مهر ماه سال جاری به مدت یک هفته در پارک مادر برگزار شود، گفت: در کنار چنین نمایشگاهی که در سال پایان سومین دوره‌ی شوراها برگزار می‌شود، نموداری از عملکرد چند ساله‌ی شورا و شهرداری ارائه خواهد شد.
ابوالقاسم سیف‌الهی افزود: در طول مدت برگزاری این نمایشگاه هر شب شاهد برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی به کوشش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان و باشگاه ورزشی شهرداری برای عموم مردم، به ویژه کودکان و نوجوانان خواهیم بود.
رییس کمیسیون بودجه‌ی شورای اسلامی شهر کرمان، نیز با اشاره به برگزاری نمایشگاه گل و گیاه، گفت: نمایشگاه گل و گیاه و نمایشگاه‌های مشابه، محلی برای حضور دانشجویان و اساتید و عموم مردم، به منظور آگاهی از تکنولوژی روز خواهد بود.
محمد سام ادامه داد: راه‌اندازی این نمایشگاه فرصت خوبی خواهد بود تا مردم از آخرین پیشرفت‌های مربوط به گل و گیاه و فضای سبز و علوم وابسته به آن مطلع شوند که امیدواریم کیفیت نمایشگاه در حدی باشد که قابل استفاده برای همه‌ی علاقه‌مندان باشد.
وی هم‌چنین با اشاره به رسیدگی به 26 نامه در آخرین جلسه‌ی کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر، گفت: این کمیسیون با اجرای قرارداد مشارکت و بهره‌برداری از مجمتع تجاری، اداری و پارکینگ بولوار شهید عباس‌پور، موافقت کرد.
وی افزود: این مجتمع دارای 14 هزار و 632 مترمربع پارکینگ طبقاتی، 3542 مترمربع ساختمان اداری، 6896 مترمربع ساختمان تجاری، 1757 مترمربع مجتمع تفریحی و 736 مترمربع رستوران خواهد بود.
سام ادامه داد: زیربنای این مجتمع 39 هزار و 795 مترمربع خواهد بود که 12 هزار و 931 مترمربع آن با کاربری تجاری، اداری، رستوران و شهربازی و مابقی با کاربری پارکینگ با مشارکت سرمایه‌گذار بخش خصوصی احداث می‌شود.
در این نشست هم‌چنین رئیس کمیسیون فرهنگ و رفاه اجتماعی شورای اسلامی شهر، از برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان علمی و فرهنگی در 14 مرداد ماه سال جاری در محل فرهنگ‌سرای کوثر خبر داد.
زهرا لری افزود: در این مراسم 26 نفر از برگزیدگان علمی و فرهنگی شهر کرمان مورد تجلیل قرار می‌گیرند.
رئیس کمیسیون بانوان، جوانان و مشارکت‌های مردمی شورای اسلامی شهر، نیز به بازدید از مجموعه‌ی فرهنگی در حال ساخت پارک مطهری اشاره کرد و گفت: این مجموعه‌ی فرهنگی دارای یک گالری مجهز خواهد بود که در کرمان بی‌نظیر است.
زهرا ایرانمنش با بیان این که طبق گفته‌ی مهندس حسین کردی قائم‌مقام شهردار، این مجموعه‌ی فرهنگی تا پایان شهریور ماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: این مجموعه‌ی فرهنگی شامل سالن ورزشی و کتابخانه، ویژه‌ی بانوان است.
لازم به ذکر است: در نشست عمومی شب گذشته‌ی شورای اسلامی شهر کرمان، آخرین مصوبات کمیسیون‌های این شورا تصویب و چند نامه‌ی رسیده به دبیرخانه‌ی شورا بررسی و تصمیم‌های لازم در مورد آن‌ها اتخاذ شد.

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447