برگزاری جمع خوانی قرآن کریم ویژه بانوان در فرهنگسرای جان جهان

برگزاری جمع خوانی قرآن کریم ویژه بانوان در فرهنگسرای جان جهان

سرویس خبر :اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمان

مدیر فرهنگ‌سرای جان جهان شهرداری کرمان، از برگزاری جلسه‌های جمع‌خوانی قرآن کریم ویژه‌ی بانوان در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

حجت‌الاسلام حسنی با اشاره به این که ماه رمضان، ماه نزول قرآن و خودسازی است، گفت: باید در راستای ترویج مفاهیم و ارزش‌های اسلامی در جامعه گام برداریم، از این‌رو جلسه‌های جمع‌خوانی قرآن به منظور انس گرفتن با قرآن و رهنمودهای آن، در این فرهنگ‌سرا در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: دو روز از هفته به آموزش تجوید قرآن، دو روز تفسیر قرآن و دو روز نیز به مشاوره پیرامون مباحث قرآنی اختصاص دارد.
حجت‌الاسلام حسنی هم‌چنین برپایی مسابقه از مسائل مطرح شده در جلسه‌های قرآنی هم‌راه با اهدای جوایز و قرعه‌کشی را از دیگر برنامه‌های این جلسه‌های قرآنی عنوان کرد و تصریح کرد: برگزاری کلاس حفظ قرآن هم‌راه با برنامه‌های جانبی از جمله اردوهای تفریحی، قصه‌گویی و نقاشی نیز از برنامه‌هایی است که به صورت منظم در طول سال ویژه‌ی کودکان دختر و پسر در سنین چهار تا شش سال در این فرهنگ‌سرا برگزار می‌گردد.
لازم به ذکر است: جلسه‌های جمع‌خوانی قرآن کریم ویژه‌ی بانوان در ایام ماه مبارک رمضان، هر روز از ساعت 9:30 تا 11 برای علاقه‌مندان برپا می‌شود.

 

 

 

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447