برگزاری مراسم تجلیل از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران

 

 

 

 

برگزاری مراسم تجلیل از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران

سرویس خبر : اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمان

به همت شهرداری کرمان شب گذشته طی ضیافتی از خانواده‌ی شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرداری کرمان تجلیل شد.
رییس شورای اسلامی شهر، در حاشیه‌ی این مراسم که با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ،شهردار و  اعضای شورای اسلامی شهر کرمان ، معاونان و  مدیران شهرداری و شهرداران مناطق و جمعی از جانبازان ، ایثارگران و خانواده های شهداء در فرهنگسرای کوثر برگزار شد ، هدف از برگزاری این آیین را تجلیل و تقدیر از جانبازان و خانواده‌های شهدا عنوان کرد .

علی مهاجری با بیان این که این برنامه هر ساله توسط شهرداری کرمان برگزار می‌شود، گفت: امسال تقدیر از جانبازان نابینا، از برنامه‌های ویژه‌ی این مراسم بود.
وی  به  اهدای لپ‌تاپ ویژه نابینایان به جانبازان نابینا در این مراسم اشاره کرد و گفت: در نشستی که سال گذشته بنیاد شهید و امور ایثارگران با شورای اسلامی شهر کرمان برگزار کرد، مقرر گردید تعدادی لپ‌تاپ با خط بریل تهیه و در اختیار این جانبازان در سطح استان قرار گیرد، که این دستگاه‌ها توسط شهرداری کرمان تهیه و در این مراسم به جانبازان نابینا اهدا شد.
شهردا کرمان نیز در حاشیه‌ی این مراسم بابیان اینکه  هر ساله برای تقدیر از خانواده‌ی شهدا و جانبازان، شهرداری مراسمی هم‌راه با صرف افطاری برگزار می‌کند ، افزود: در مراسم امسال  علاوه بر خانواده‌ی شهدا و جانبازان شهرداری، 21 جانباز نابینای استان نیز حضور داشتند، که شهرداری با مجوزی که از شورای اسلامی شهر کرمان اخذ کرده بود، برای هر نفر یک دستگاه لپ تاپ مخصوص جانبازان نابینا تهیه کرد و امشب در اختیار آن‌ها قرار داد.
وی ادامه داد: این  لپ‌تاپ دارای نرم‌افزاری است که جانبازان نابینا به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.
در پایان این مراسم ضمن تقدیر از خانواده‌ی شهدا ، ایثارگران و جانبازان نابینا توسط شهرداری کرمان ، لوح تقدیری از سوی شهردار به مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان کرمان و هم چنین لوح های تقدیری از سوی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان به شهردار کرمان و رئیس شورای اسلامی شهر کرمان و نیز لوح تقدیری به مهندس «مظفر داوری» فرزند شهید و عضو شورای اسلامی شهر کرمان اهدا شد.
گفتنی است در پایان این مراسم یکی از جانبازان روشندل به نمایندگی از جامعه ی ایثارگران و جانبازان به خصوص جانبازان روشندل استان کرمان اززحمات و  تلاش های شهرداری و شورای شهر به جهت برپایی این گونه مراسم ها در راستای گرامیداشت ارزش های هشت سال دفاع مقدس تقدیر و تشکر کرد.

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447