ضرورت تعیین تکلیف زمین‌های خالی منطقه چهار

ضرورت تعیین تکلیف زمین‌های خالی منطقه چهار

 

سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

شهردار منطقه چهار کرمان بر ضرورت تعیین تکلیف زمین‌های خالی در سطح منطقه تاکید کرد و گفت: در این منطقه زمین‌های خالی زیادی وجود دارد که نارضایتی شهروندان را در پی داشته است.

محمدحسین مومنی افزود: البته سعی براین است که مالکان این زمین‌ها را ملزم به همکاری با شهرداری کنیم تا با حصارکشی زمین‌های خود، به به‌سازی و زیباسازی معابر کمک کنند.

وی با اشاره به اینکه حجم عمده‌ای از فضای سبز شهر کرمان در منطقه چهار قرار دارد، گفت: با اینکه بولوار 22 بهمن به عنوان یکی از مکان‌های تفریحی محسوب می‌شود، اما به این محدوده رسیدگی لازم نشده است.

مومنی با بیان اینکه قرار است با همکاری معاونت فنی و عمرانی شهرداری طراحی خاصی در این محور صورت گیرد، گفت: همچنین مقرر شده این محدوده برای احیا و تبدیل به یک فرصت برای سرمایه‌گذاری، فازبندی شود.

شهردار منطقه چهار با تاکید بر ضرورت به‌سازی بعضی از فضاهای سبز منطقه از جمله میدان پژوهش، گفت: عملیات زیباسازی این محدوده تا دو ماه آینده اجرایی می‌شود.

مومنی افزود: همچنین امسال نزدیک به 2500 اصله درخت در شش هکتار فضای این منطقه کاشته شده است.

وی با تاکید بر ضرورت زیباسازی معابر و نورپردازی به منظور ایجاد جلوه شبانه در معابر و میدان‌ها، گفت: در حال حاضر محدوده بولوار 22 بهمن در برنامه کاری قرار گرفته و اقدامات عمرانی مختلفی از قبیل پیاده‌روسازی، جدول‌گذاری و به‌سازی معابر در این محدوده در حال انجام است.

شهردار منطقه چهار با بیان اینکه ساخت المان‌ و تندیس‌هایی که بتواند به زیباسازی چهره منطقه کمک کند در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: در این زمینه از هنرمندان دعوت شده تا طرح‌های خود را به کارگروه زیباسازی شهرداری ارائه کنند که در صورت تایید، ساخت چندین المان در منطقه انجام می‌شود.

مریم ایرانمنش

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه