25 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان اضافه می‌شود

شهردار کرمان:

25 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان اضافه می‌شود
سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان
شهردار کرمان از اضافه‌شدن 20 تا 25 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی شهر کرمان خبر داد.
سیدمهران عالم‌زاده، در نشست عمومی شورا که با حضور رییس و سایر اعضای شورای اسلامی شهر کرمان برگزار شد، افزود: این تعداد اتوبوس تا پایان سال‌جاری به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی کرمان اضافه خواهد شد.
وی هم‌چنین به بازدید مهندس عشایری، معاون وزیر راه و شهرسازی، از سکونت‌گاه‌های غیررسمی شهر کرمان اشاره کرد و گفت: در بازدیدهایی که با حضور مهندس عشایری، معاون وزیر راه و شهرسازی، از بافت ناکارآمد شهری و سکونت‌گاه‌های غیررسمی داشتیم، وی از اقدامات شهرداری کرمان در این‌گونه محله‌ها، به‌ویژه در محله‌ی فیروزآباد (محله‌ی بنی‌هاشم) ابراز رضایت‌مندی کرد.
شهردار کرمان افزود: با هدف ساخت فضاهای مسکونی جدید در محله‌های هدف و بافت فرسوده‌ی شهر کرمان، به‌زودی نشستی با انجمن انبوه‌سازان و مسئولان راه و شهرسازی، در تهران برگزار خواهد شد.
عالم‌زاده ادامه داد: امیدواریم تسهیلات و امکانات لازم برای ساخت 2000 واحد مسکونی جدید در محله‌های هدف و بافت فرسوده‌ی شهر کرمان فراهم شود.
وی افزود: هم‌چنین در راستای کمک‌گرفتن از سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های شهری، در جلسه‌ی انجمن توسعه‌ی استان در تهران حضور خواهیم یافت.

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447