25 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان اضافه می‌شود

شهردار کرمان:

25 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان اضافه می‌شود
سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان
شهردار کرمان از اضافه‌شدن 20 تا 25 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی شهر کرمان خبر داد.
سیدمهران عالم‌زاده، در نشست عمومی شورا که با حضور رییس و سایر اعضای شورای اسلامی شهر کرمان برگزار شد، افزود: این تعداد اتوبوس تا پایان سال‌جاری به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی کرمان اضافه خواهد شد.
وی هم‌چنین به بازدید مهندس عشایری، معاون وزیر راه و شهرسازی، از سکونت‌گاه‌های غیررسمی شهر کرمان اشاره کرد و گفت: در بازدیدهایی که با حضور مهندس عشایری، معاون وزیر راه و شهرسازی، از بافت ناکارآمد شهری و سکونت‌گاه‌های غیررسمی داشتیم، وی از اقدامات شهرداری کرمان در این‌گونه محله‌ها، به‌ویژه در محله‌ی فیروزآباد (محله‌ی بنی‌هاشم) ابراز رضایت‌مندی کرد.
شهردار کرمان افزود: با هدف ساخت فضاهای مسکونی جدید در محله‌های هدف و بافت فرسوده‌ی شهر کرمان، به‌زودی نشستی با انجمن انبوه‌سازان و مسئولان راه و شهرسازی، در تهران برگزار خواهد شد.
عالم‌زاده ادامه داد: امیدواریم تسهیلات و امکانات لازم برای ساخت 2000 واحد مسکونی جدید در محله‌های هدف و بافت فرسوده‌ی شهر کرمان فراهم شود.
وی افزود: هم‌چنین در راستای کمک‌گرفتن از سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های شهری، در جلسه‌ی انجمن توسعه‌ی استان در تهران حضور خواهیم یافت.

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.kerman.ir/index.php/fa/2016-01-16-04-50-56/8983-25-15?tmpl=component&print=1#sigProIdd2bbe958f1

چاپ