یک نفر مصدوم، نتیجه‌ی 4 حادثه در کرمان

یک نفر مصدوم، نتیجه‌ی 4 حادثه در کرمان


سرویس خبر: مدیریت ارتباطات و بین‌الملل شهرداری کرمان


مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان با اشاره به رخداد چهار مورد حادثه در شهر کرمان، گفت: در حوادث یاد شده، یک نفر مصدوم و روانه بیمارستان شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری، علی عسکری در تشریح این خبر گفت: طی تماس تلفنی در ساعت 9و 45 دقیقه نهم آذر ماه با ستاد مرکز فرماندهی عملیات (125) این سازمان، از طعمه حریق شدن یک باب مغازه آگاه شدیم.
وی محل حادثه را خیابان بهمنیار اعلام کرد و افزود: بلافاصله دو تیم اطفای حریق این سازمان از نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به محل حادثه اعزام و در کم‌ترین زمان ممکن حریق را اطفا کردند .
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همچنین از نجات یک نفر ازشهروندان توسط آتش‌نشانان خبر داد و بیان کرد: در ساعت13 و 56 دقیقه روز گذشته از حادثه ریزش آوار در یک واحد مسکونی در خیابان شهدای پیرانشهر مطلع شدیم.
عسکری افزود: تیم امداد و نجات این سازمان به سرعت در محل حادثه حضور یافته و عملیات امداد و نجات فرد محبوس شده در زیر آوار را شروع کردند.
وی گفت: آتش‌نشانان با دقت و مهارت‌های خاص، فرد دچار حادثه شده را از زیر آوار خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی همچنین از اطفای حریق یک باب کافی شاپ در خیابان استقلال خبر داد.
عسکری گفت: این آتش سوزی در ساعت 19 و 12 دقیقه شب گذشته رخ داد  که به سرعت دو دستگاه خودرو اطفای حریق از دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل آتش سوزی اعزام و آتش توسط آتش‌نشانان مهار و از پیشروی آن جلوگیری به عمل آمد .
وی همچنین از طعمه حریق شدن یک مرکز جمع‌آوری ضایعات خبر داد و افزود: در ساعت 45 دقیقه بامداد دهم آذر ماه از این آتش سوزی در محل جمع‌آوری ضایعات آگاه شدیم که بلافاصله با توجه به حجم زیاد دود و آتش سه دستگاه خودرو اطفای حریق به محل اعزام و آتش‌نشانان بعد از دو ساعت تلاش موفق به خاموش کردن آتش سوزی شدند.
وی خاطرنشان کرد: علل حوادث ذکر شده در دست بررسی است.

 

 

چاپ