اجرای طرحی ویژه برای روشنایی زیرگذر آزادی

پیمان‌کار طرح روشنایی زیرگذر آزادی خبر داد:


اجرای طرحی ویژه برای روشنایی زیرگذر آزادی


سرویس خبر: مدیریت ارتباطات و بین‌الملل شهرداری کرمان
پیمان‌کار طرح روشنایی زیرگذر آزادی، از اجرای طرحی ویژه برای روشنایی این زیرگذر خبر داد.
رضا خجسته گفت: در این طرح با استفاده از تجهیزات روشناییِ ساخت ایران، از پروژکتورهای کم‌مصرف LED برای روشنایی استفاده می‌‌شود که به‌طور هوشمند نور محیط را تنظیم می‌کند.
وی با اشاره به این‌که لامپ‌های کم‌مصرف بهره‌برداری بسیار بالا و طول عمر زیادی دارند، افزود: در این طرح سعی داریم با مدیریت کردن روشنایی در زمان‌هایی از روز، از نور کم‌تری استفاده کنیم تا عمر تجهیزات بیشتر شده و هزینۀ برق پایین بیاید.
خجسته افزود: این توانایی را داریم که براساس حجم ترافیک نیز، نور را تنظیم کرده و هوشمند کنیم.
وی هم‌چنین از ایجاد اتاق کنترل زیرگذر خبر داد و خاطر نشان کرد: اتاق کنترل پایش تصویری، تنظیم روشنایی، وقوع تصادفات و حتی آتش‌سوزی را رصد می‌کند.
خجسته با اشاره به تعبیه سیستم اضطراری موتور ژنراتور بیان کرد: در هنگام قطع برق، این سیستم به‌کار افتاده و روشنایی محیط را تأمین می‌کند.
پیمانکار  طرح روشنایی زیرگذر آزادی، اعتماد شهردار کرمان در واگذاری طرح‌ها به جوانان کرمانی را ستود و گفت: من از جناب آقای مهندس عالم‌زاده، به‌واسطۀ اعتماد به جوانان شهر کرمان و دادن فرصت کاری به آن‌ها تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانیم به این اعتماد پاسخ داده و طرح روشنایی زیرگذر آزادی را به‌خوبی و به‌موقع اجرا کنیم.

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.kerman.ir/index.php/fa/2016-01-16-04-50-56/9022-2018-12-02-07-22-43?tmpl=component&print=1#sigProId2c464b8c09

چاپ