نجات دو نفر از شهروندان در حوادث روز گذشته شهر کرمان

نجات دو نفر از شهروندان در حوادث روز گذشته شهر کرمان
سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از نجات دو نفر از شهروندان در حوادث روز گذشته شهر کرمان خبر داد.

 
علی عسکری با بیان اینکه  اولین حادثه مربوط به حریق یک واحد مسکونی در ساعت 15و 58 دقیقه روز گذشته به مرکز پیام این سازمان گزارش شد ،از اعزام سریع نیروها به محل حادثه خبر داد.

وی محل وقوع این حادثه را خیابان امام خمینی (ره) اعلام کردو افزود:  بلافاصله دو تیم اطفاء حریق این سازمان از نزدیکترین ایستگاه ها به محل حادثه اعزام شدند و در کمترین زمان ممکن عملیات حریق انجام و از پیشروی شعله های آتش جلوگیری شد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه دومین حادثه مربوط به گیر کردن پای پسر بچه 10 ساله در بین نرده های نیمکت فلزی بود که در ساعت 16 و 40 دقیقه  روز گذشته به این مرکز اعلام شد ،افزود:با حضور تیم تخصصی امداد و نجات در محل حادثه ، عملیات خارج کردن پای پسر بچهبه سرعت انجام شد.
عسکری خاطر نشان کرد:این عملیات  بدون هیچ گونه آسیبی به پای کودک ،در کمترین زمان ممکن انجام شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی همچنین از عملیات اطفاء حریق تعمیرگاه خودرویی در خیابان شهید باقدرت جوپاری خبر داد.
وی گفت: این آتش سوزی در ساعت 18  و 15 دقیقه روز گذشته  رخ داد  که سریعا دو دستگاه خودرو اطفاء حریق از دو ایستگاه آتش نشانی به محل آتش سوزی اعزام و آتش توسط آتش نشانان مهار شد.
عسکری همچنین از رها سازی پای یکی از شهروندان  که در نرده های پل جوی آب گیر کرده بود بود،خبر داد و افزود: این اتفاق در ساعت 20:33دقیقه شب گذشته رخ داد که آتش نشانان بلافاصله در محل حضور یافته و عملیات امداد و نجات را به سرعت انجام دادند

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از شهروندان خواست نکات ایمنی را رعایت کنند.

چاپ