آموزش امداد و نجات به 4000 نیروی محله ای در کرمان ارائه می شود

 

 

رییس مرکز مدیریت بحران شهرداری کرمان:

 

 

آموزش امداد و نجات به 4000 نیروی محله ای در کرمان ارائه می شود

سرويس خبر : اداره ي روابط عمومي و اموربين الملل شهرداري كرمان

رییس مرکز مدیریت بحران شهرداری کرمان، از آموزش امداد و نجات به 4000 نفر در محله‌های مختلف شهر کرمان تا بهمن ماه سال جاری خبر داد.

اکبر علوی در حاشیه‌ی نشست با شهردار محله‌های کرمان که روز گذشته در مرکز مدیریت بحران شهرداری برگزار شد، ضمن اشاره به برگزاری دوره‌های آموزش امداد و نجات برای 27 شهردار محله‌ی کرمان، افزود: در این نشست هم‌اندیشی مقرر شد هر شهردار محله دو گروه 33 نفره‌ی خانم و آقا را برای شرکت در دوره‌ی آموزش امداد و نجات محله‌ای تا پایان هفته‌ی آینده به این مرکز معرفی کنند تا آموزش آن‌ها از اول مهر ماه آغاز شود و تا بهمن ماه سال جاری بالغ بر 4000 نفر نیروی محله‌ای، آموزش‌های لازم را فرا گیرند.
وی اضافه کرد: پس از برپایی دوره‌ی آموزشی، کارت شناسایی، لباس فرم، کیف امداد و دیگر اقلام مورد نیاز، به دوره‌دیدگان تحویل داده می‌شود تا در زمان حوادث به ارائه‌ی خدمات به حادثه‌دیدگان بپردازند.
وی با بیان این که تاکنون حدود 330 نفر در محله‌هایی از جمله شاهزاده محمد، میلاد، فیروزآباد و سرآسیاب فرسنگی آموزش‌های امداد و نجات را طی سال‌های اخیر فراگرفته‌اند، اضافه کرد: به زودی فراخوان جدیدی در خصوص آموزش فشرده‌ی امداد و نجات (بازآموزی) به مدت چهار ساعت اعلام می‌شود، تا این افراد در این دوره شرکت کنند و خود را برای مانور هفته‌ی «بلایای طبیعی» آماده سازند.

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447