برگزاری مانور بزرگ آموزشی ایمنی و زلزله در دانشگاه شهیدباهنر


برگزاری مانور بزرگ آموزشی ایمنی و زلزله در دانشگاه شهیدباهنرسرویس خبر: مدیریت ارتباطات و بین‌الملل شهرداری کرمان

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از برگزاری مانور آموزشی ایمنی و زلزله در دانشگاه شهید باهنر شهر کرمان خبر داد.
علی عسکری در حاشیه برگزاری این مانور بیان کرد: مانور ایمنی و زلزله توسط سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و دیگر نهادهای امدادی برگزار شد.
وی افزود: در این مانور،عملیات اطفاء حریق در طبقات فوقانی انجام و عملیات  انتقال و نجات مصدومان از طبقات بالا به پایین شبیه سازی و انجام شد.
عسکری اظهارداشت: این مانور در دانشگاه شهید باهنر با هدف آشنایی دانشجویان با نحوه صحیح پناه گیری، خروج اضطراری در مواقع بحران، ارتقاء آمادگی سازمان‌های امدادی ، تمرین عملی سازمان‌های مسئول و کاهش خسارات در این مواقع برگزار شده است.
وی بیان داشت: آتش نشانان در این  مانور آموزشی  ضمن برگزاری مانور اطفاء حریق ، دانشجویان  را با مسائل ایمنی و نحوه کار با خاموش کننده ها آشنا کردند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان با بیان اینکه برگزاری این گونه مانورها در جهت ارتقاء آموزش همگانی بسیار مفید است، اظهار داشت: انجام  این مانورها می تواند نقش بسزایی در ترویج فرهنگ ایمنی، کاهش خطر پذیری، کاهش خسارات مالی و جانی ، واکنش سریع  در مواجهه با حوادث، آمادگی بیش از پیش و سنجش میزان هماهنگی عوامل اجرایی داشته باشد.
عسکری تصریح کرد: لازم است بحث ایمنی در دانشگاه ها به صورت جدی و مداوم دنبال شود .

 

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه