نشست صمیمانه ی شهردار کرمان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان

نشست صمیمانه ی شهردار کرمان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان

سرویس خبر : اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمان

روز گذشته شهردار کرمان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان دیدار کرد.

این نشست صمیمانه با حضور مدیرکل صدا و سیمای کرمان ، شهردار و قائم مقام و معاون خدمات شهری شهردار در ساختمان صدا و سیما برگزار شد .

مهندس ابوالقاسم سیف الهی در این نشست ضمن ارائه ی گزارشی از اقدامات و فعالیت های این مجموعه در زمینه ی گل و گیاه ، گفت : نمایشگاه گل و گیاه جلوه ای از اقدامات و فعالیت های شهرداری در زمینه ی فضای سبز، گل و گیاه و هم چنین توانمندی ها و قابلیت های شهری در امر آبادانی و زیباسازی شهری است.

وی هدف از برپایی این نمایشگاه را ایجاد محیطی شاد ، مفرح، دلپذیر و آکنده از طراوت و شادابی برای شهروندان اعلام کرد و افزود : در این نمایشگاه کلیه تولیدکنندگان گل و گیاه و بخش های مرتبط با گل و گیاه شامل صنعت کشاورزی ، گیاهی ، دارویی و سموم آفات نباتی حضور خواهند داشت و توانمندی های خود را به نمایش خواهند گذاشت.

شهردار کرمان اضافه کرد : در این نمایشگاه هم چنین عملکرد پنج ساله ی شهرداری در معرض دید شهروندان قرار می گیرد.

وی از مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان خواست : در اطلاع رسانی و پوشش خبری این نمایشگاه هم کاری لازم را با شهرداری کرمان به عمل آورند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان نیز در این نشست برپایی این نمایشگاه را اقدامی خوب اعلام کرد و قول مساعد داد جهت هم کاری همه جانبه با شهرداری در طول مدت برپایی نمایشگاه گل و گیاه اطلاع رسانی به روز و گسترده ای  هم در بعد صدا و هم دربخش  تصویر انجام خواهد شد.

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447