برپایی همايش بزرگ پياده‌روي درشهریورماه سال جاری در کرمان

 

 

 

 

 

برپایی همايش بزرگ پياده‌روي درشهریورماه سال جاری در کرمان

سرویس خبر:اداره روابط عمومی واموربین الملل شهرداری کرمان

 

معاون فرهنگي اجتماعي شهردار و رييس هيئت ورزش‌هاي همگاني استان کرمان ازبرپایی همايش بزرگ پياده‌روی در روز 24 شهريور ماه سال جاري درکرمان خبرداد.

حجت‌الاسلام سيدمرتضي حسيني با اشاره به اين که اقدامات لازم جهت برگزاري اين همايش بزرگ پياده‌روي فراهم شده است، گفت :اين همايش ازمیدان شهداء تامجموعه پردیسان قائم و با هدف ایجاد روحیه نشاط وشادابی ، ترویج وگسترش ورزش همگاني و تبیین نقش ورزش در سلامت جامعه برگزار مي‌شود.
وي به هم‌کاري و حمايت ويژه‌ي شهرداري کرمان از اين همايش و تامين جوايز و هزينه‌هاي آن اشاره کرد وافزود: ساير ادارات شهرستان کرمان نيز هم‌کاري‌هاي لازم را در برگزاري اين همايش انجام داده‌اند، ضمن اين که بخش خصوصي هم در زمينه‌ي تامين هزينه‌ها، هم‌کاري‌هاي لازم را انجام داده است.
رييس هيئت ورزش‌هاي همگاني استان، اظهار اميدواري کرد: با هم‌کاري دست‌اندرکاران ورزش استان و مردم، محيطي ايجاد شود که فرهنگ ورزش همگاني در جامعه نهادينه و زمينه‌ي ورزش براي کليه‌ي افراد جامعه فراهم شود.
وي اجراي برنامه‌هاي فرهنگي و هنري شاد و متنوع را از جمله بخش‌هاي اين همايش پياده‌روي ذکر کرد و ادامه داد: تنوع، شادابي و کيفيت برنامه‌ها، از جمله مواردي است که همواره مورد توجه بوده است.
حسینی خاطرنشان کرد: به منظور ترغيب شهروندان براي شرکت در اين همايش پياده‌روي، جوايزي از جمله دو دستگاه خودروي سواري، سفر به عتبات عاليات، لوازم خانگي، دوچرخه و کارت اعتباري در نظر گرفته شده است که به قيد قرعه به تعدادي از شرکت‌کنندگان اهدا خواهد شد. وی آماده‌سازي محيط مجموعه‌ي پرديسان قائم، استقرار تابلوهاي اطلاع‌رساني و صدور مجوز برپايي ايستگاه‌هاي فروش بليت رااز جمله اقدامات لازم جهت برگزاري  همايش پياده‌روي دانست وافزود:
همايش بزرگ پياده‌روي کرمان به همت معاونت فرهنگي اجتماعي شهرداري و هيئت ورزش‌هاي همگاني استان کرمان درروز 24 شهریور ماه سال جاری ساعت 6و30 دقیقه صبح برگزار می گردد. 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447