برپایی نمایشگاه گل و گیاه اقدامی ارزشمند برای شهر و شهروندان
فرماندار کرمان عنوان کرد:

برپایی نمایشگاه گل و گیاه  اقدامی ارزشمند برای شهر و شهروندان


سرویس خبر :اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمان

صبح امروزشهردار کرمان با فرماندار دیدار و در خصوص برپایی نمایشگاه گل و گیاه گفتگو کرد.

فرماندار کرمان در این نشست که با حضور شهردار و قائم مقام و معاون خدمات شهری  شهردار در دفتر وی برگزار شد ، ضمن ابراز خرسندی از برپایی نمایشگاه گل و گیاه در شهر کرمان ،این اقدام را کاری ارزشمند دانست.

بهنام سعید با اشاره به طرح ها و ایده های خوب و قابل توجه شهرداری در برپایی این نمایشگاه ،آمادگی کامل خود را در انجام اقدامات مختلف در زمینه های گوناگون از جمله  مسائل ایمنی ، ترافیکی و اجرایی در برپایی هرچه با شکوه تر این نمایشگاه اعلام کرد.

وی از شهردار کرمان خواست : اسامی دستگاه های اجرایی که می توانند در برپایی هر چه بهتر این نمایشگاه همکاری خوب و قابل توجهی داشته باشند را به فرمانداری اعلام کنند تا با برگزاری جلسه ی مشترک با حضور فرماندار ، شهردار و مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط دستور العمل های لازم به آنها ارائه گردد تا اقدامات لازم انجام  گیرد.

شهردار کرمان نیز در این نشست بالابردن روحیه ی نشاط و شادابی در بین شهروندان را اصلی ترین هدف برپایی نمایشگاه گل و گیاه  در شهر کرمان عنوان کرد و یاداور شد : این نمایشگاه از هفتم مهرماه سال جاری برپا می شود و تا 14 مهرماه ادامه دارد.

مهندس ابوالقاسم سیف الهی از برپایی برنامه های جذاب فرهنگی و هنری در این نمایشگاه خبر داد و ابراز امیدواری کرد : با اجرای این برنامه ها بتوانیم  فضای شاد و مفرحی را برای شهروندان بوجود آوریم

وی با اشاره به اهمیت برپایی نمایشگاه ، حمایت و هم کاری همه جانبه ی فرماندار را در برپایی هرچه با شکوه تر این نمایشگاه خواستار شد.


چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447