حضور بیش از 100 هزار نفری مردم کرمان در همایش پیاده روی

 

 

حضور بیش از 100 هزار نفری مردم کرمان در همایش پیاده روی

سرويس خبر : اداره ي روابط عمومي و اموربين الملل شهرداري

در همایش پیاده‌روی روز گذشته بیش از 100 هزار نفر از مردم کرمان شرکت کردند.

استاندار کرمان در همایش پیاده‌روی کرمان که با حضور پورابراهیمی نماینده‌ی مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، سیف‌الهی شهردار کرمان، فولادی مدیرکل ورزش و جوانان، حجت‌الاسلام حسینی معاون فرهنگی اجتماعی شهردار و رییس هیئت ورزش‌های همگانی کرمان و جمعی از مسئولان استان و مردم کرمان برگزار شد، ، گفت: در دولت‌های نهم و دهم توجه ویژه‌ای به توسعه‌ی ورزش و فضاهای ورزشی شده است.
اسماعیل نجار افزود: در ابتدای دولت نهم سرانه‌ی فضای ورزشی در استان 30 سانتی‌متر بود که این میزان در حال حاضر به 50 سانتی‌متر رسیده است.
وی ادامه داد: تا پایان دولت دهم سرانه‌ی ورزشی به 70 سانتی‌متر افزایش خواهد یافت.
نجار با اشاره به این که حضور مردم در پیاده‌روی عمومی نشان‌دهنده‌ی شادابی آن‌ها است، گفت: مردم کرمان افرادی شاداب و با اراده هستند.
وی با اشاره به برگزاری رقابت‌های پارالمپیک و افتخارآفرینی ورزشکاران کرمان در این رقابت‌ها، گفت: قهرمانان افتخارآفرین پارالمپیک با حضور خود در این رقابت‌ها، ظرفیت‌های ورزشی کشورمان را به جهانیان نشان دادند.
استاندار کرمان، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هفته‌ی «دفاع مقدس» یاد شهدا و جانبازان و ایثارگران را گرامی داشت و افزود: شهدا، جانبازان و ایثارگران قهرمانانی هستند که برای حفظ نظام، جان خود را فدا کردند.
شهردار کرمان، نیز از حضور گسترده‌ی مردم در پیاده‌روی عمومی تشکر کرد و گفت: این همایش‌ها با هدف ایجاد روحیه‌ی نشاط و شادابی در میان مردم و خانواده‌ها برگزار می‌شوند.
ابوالقاسم سیف‌الهی با اشاره به این که این همایش پیاده‌روی با هدف استقبال از هفته‌ی دفاع مقدس برگزار شد، افزود: شهرداری کرمان پشتیبانی لازم را از هیئت ورزش‌های همگانی استان برای برگزاری یک همایش پیاده‌روی در هر فصل، انجام خواهد داد.
وی با بیان این که در این همایش پیاده‌روی بیش از 100 هزار نفر شرکت کردند، افزود: این امر نشان‌دهنده‌ی استقبال خانواده‌ها از ورزش همگانی است.
سیف‌الهی ضمن تقدیر از افتخارآفرینی ورزشکاران کرمانی در مسابقات پارالمپیک، هدایایی به این قهرمانان اهدا کرد.
وی هم‌چنین از «زهرا نعمتی» قهرمان تیراندازی با کمان رقابت‌های پارالمپیک برای عضویت در باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری دعوت کرد.
در ادامه‌ی این مراسم مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، نیز با بیان این که حضور مردم کرمان در عرصه‌ی ورزش بسیار چشم‌گیر است، گفت: از چهار شرکت‌کننده‌ی کرمانی حاضر در مسابقات پارالمپیک، سه مدال برای کشور به ارمغان آمده است.
محمد فولادی ماهانی با اشاره به برگزاری المپیاد کرمانیان، اظهار داشت: در این مسابقات 2000 نفر از ورزشکاران 9 تا 16 سال استان حضور داشتند.
وی ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت پیامبر اکرم (صلی‌الله علیه وآله)، از شرکت‌کنندگان در همایش پیاده‌روی خواست: با شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» انزجار خود را از این اقدام توهین‌آمیز اعلام کنند.
گفتني است در پايان اين همايش پياده‌روي جوایزی از جمله دو دستگاه خودروی پرايد، سفر به عتبات عالیات، لوازم خانگی، دوچرخه و کارت اعتباری به قید قرعه به تعدادی از شرکت‌کنندگان اهدا شد.

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447