آموزش اطفاي حريق و امدادو نجات به شهروندان در نمايشگاه گل و گياه شهرداري

 

 

آموزش اطفاي حريق و امدادو نجات به شهروندان در نمايشگاه گل و گياه شهرداري

سرويس خبر : اداره ي روابط عمومي و اموربين الملل شهرداري كرمان

مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهر كرمان از آموزش اطفاي حريق و امداد و نجات به شهروندان در نمايشگاه گل و گياه شهرداري كرمان خبر داد.

محمد حسين مومني با اشاره به برپايي نمايشگاه گل و گياه از هفتم مهرماه سال جاري در پارك مادر شهر كرمان ، ازاختصاص يكي از غرفه هاي اين نمايشگاه به سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهر كرمان خبر داد.

وي مساحت غرفه ي اين سازمان را 40 در 20 اعلام كرد و گفت :براي اطلاع و آشنايي شهروندان با تجهيزات آتش نشاني ، اين غرفه به  وسايل و تجهيزات و هم چنين خودروي آتش نشاني مجهز خواهد شد.

وي از ايجاد استخر، گودال و اتاقك دود براي برپايي مانور و ارائه ي آموزش هاي لازم به شهروندان خبر داد و گفت : در اين نمايشگاه آموزش هاي غواصي ، كمك هاي اوليه ، اطفاي حريق و بالا رفتن از بلندي به علاقه مندان ارائه مي شود.

مومني با بيان اينكه در اين نمايشگاه از علاقه مندان به شركت در دوره هاي آتش نشاني دعوت به عمل خواهد آمد ، افزود : علاقه مندان مي توانند با مراجعه به غرفه ي آتش نشاني در نمايشگاه گل و گياه نسبت به ثبت نام خود براي شركت در دوره هاي آموزش آتش نشاني و اطفاي حريق اقدام و از زمان برپايي دوره ها اطلاع حاصل نمايند.

وي ارائه ي گزارش عملكرد سازمان آتش نشاني طي شش سال گذشته به صورت بنر را از اقدامات اين سازمان در اين نمايشگاه عنوان كرد و از توزيع سي دي هاي  آموزش ايمني و آتش نشاني به صورت انميشن بين بازديد كنندگاه خبر داد.

ميرعامل سازمان آتش نشاني ضمن اشاره به هفتم مهرماه روز ملي ايمني و آتش نشاني ، افزود : به مناسبت اين روز مانور بزرگ آتش نشاني و اطفاي حريق در محل نمايشگاه برگزار مي شود.

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447