برگزاري دوره هاي آموزش و پرورش و نگهداري گل و گياه در نمايشگاه بزرگ گل و گياه شهرداري

برگزاري دوره هاي آموزش و پرورش و نگهداري  گل و گياه در نمايشگاه بزرگ گل و گياه شهرداري

سرويس خبر : اداره ي روابط عمومي و اموربين الملل شهرداري كرمان

مديرعامل سازمان پارك ها و فضاي سبز شهرداري كرمان از برگزاري دوره هاي آموزش و پرورش گل و گياه در نمايشگاه بزرگ گل و گياه  شهرداري خبر داد.

مهندس ايمان سيف الهي با بيان اينكه ساماندهي و زيباسازي فضاي سبز پارك مادر براي برپايي نمايشگاه بزرگ گل و گياه در مهرماه امسال توسط اين سازمان در حال انجام است ، از اجراي عمليات بهسازي فضاي سبز و كاشت انواع گل و گياه در اين پارك خبر داد.

وي فضاي غرفه ي اين سازمان را 7500 متر مربع اعلام كرد و ازايجاد آبنما و تزئين غرفه با گل و گياه به شيوه ي زيبا ، جالب و ديدني خبر داد.

وي با بيان اينكه در اين نمايشگاه كارشناسان اين سازمان به آموزش شهروندان در زمينه هاي مختلف گل و گياه خواهند پرداخت ، حفظ و توسعه ي فضاي سبز ، كاشت انواع درخت ،درختچه و گل و گياه ، مسائل مربوط به آبياري و شيوه هاي آن و هم چنين آفات را موارد در نظرگرفته براي آموزش به شهروندان اعلام كرد.

سيف الهي ياداور شد : مجموعه ي گل و گياه شهروند شهرداري نيز در اين نمايشگاه به عرضه ي گل و گياه با قيمتي مناسب به منقاضيان خواهد پرداخت.

وي از ارائه ي گزارش عملكرد شش ساله ي اين سازمان به صورت بنر، پوستر و بروشور در اين نمايشگاه خبر داد و افزود : در اين نمايشگاه هم چنين بروشورهاي آموزشي در زمينه هاي مختلف كاشت ، حفظ و نگهداري انواع گل و گياه بين بازديدكنندگان توزيع خواهد شد.

 

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447