150 هزار مترمربع آسفالت در سطح شهر کرمان اجرا شد

 

 

 

توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری کرمان:

 150 هزار متر مربع آسفالت در سطح شهر کرمان اجرا شد

 

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری کرمان، از آسفالت 150 هزار مترمربع از معابر شهر کرمان در سال جاری خبر داد.

عطاالله منوچهری در گفت‌وگو با کرمان آنلاین گفت: علی‌رغم مشکلات مالی و تامین منابع، توانستیم  با حمایت شهردار و معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی حدود 20 هزار تن آسفالت را در سال جاری تولید کرده و 150 هزار مترمربع از معابر شهر کرمان را آسفالت کنیم.

وی به فعال بودن دو کارخانه‌ی آسفالت و یک مجموعه سنگ شکن در شهرداری کرمان اشاره کرد و افزود: یک تیم اجرایی جهت پخش آسفالت در کنارمجموعه‌ی تولیدی نیز مشغول فعالیت است

 وی افزود: عملیات آسفالت معابر در روزهای پایانی سال و همچنین در سال جدید ادامه دارد و حتی در ایام تعطیلات نوروز متوقف نمی‌شود.

 مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری کرمان همچنین از تحویل آسفالت تولید شده به مناطق چهارگانه شهرجهت لکه گیری معابر خبر داد و تصریح کرد: حدود 2500 تن آسفالت به این منظور تحویل مناطق داده شده است.

وی به آسفالت تعدادی از کوچه‌ها در سال جاری اشاره کرد و گفت: 33 کوچه از سال‌های گذشته جزو تعهدات شهرداری بود که از این تعداد 20 معبر آسفالت شد و مابقی در دست اقدام است. ضمن این که 60 معبر از جمله مناطق هدف و معابر جدید در سال جاری آسفالت شدند و به بهره‌برداری رسیدند.

وی زیرسازی معابر را از دیگر اقدامات این سازمان ذکر و خاطرنشان کرد: در سال جاری حدود 500 هزار متر مربع  از معابر اصلی و فرعی شهر توسط این سازمان زیر سازی شده است.

منوچهری از ادغام نیروهای جدول  و آسفالت جهت سرعت بخشیدن به اقدامات عمرانی در سال جاری خبر داد و گفت: بر این اساس در روزهایی که به دلیل بارندگی و خیس بودن معابر و سایر دلایل دیگر، امکان آسفالت وجود ندارد، از این فرصت برای جدول گذاری استفاده می شود.

لازم به ذکر است سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری کرمان علاوه بر تولید آسفالت و جدول‌های بتنی و ترافیکی، مصالحی چون شن و ماسه، قطعات بتنی، بلوک سیمانی، پی‌ورس،آجر، دال و دیوار بتنی و کف فرش را تولید می کند.

گفتنی است در حال حاضر حدود 100 دستگاه از نوع ماشین‌آلات سبک، نیمه سنگین و سنگین جمعی این سازمان که کارهای عمرانی شهرداری‌های چهار منطقه را انجام می‌دهند، در حال فعالیت هستند و جهت خدمت‌رسانی به شهروندان در راستای زیرسازی و آسفالت معابر مشغول به کار می‌باشند.

مهدیه جعفری

 

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.kerman.ir/index.php/fa/2016-01-16-04-50-56/9563-150-10?tmpl=component&print=1#sigProIdcefad8ed5a

 

 

چاپ