تمامی دستگاه‌های شهربازی کرمان استاندارد هستند

مدیر عامل شهربازی کرمان:

تمامی دستگاه‌های شهربازی کرمان استاندارد هستندمدیر عامل شهربازی کرمان گفت: تمامی دستگاه‌ها و وسایل بازی شهربازی کرمان، از استاندارد لازم برخوردار هستند.
محسن ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار کرمان آنلاین افزود: ایمنی و استاندارد سازی وسایل و دستگاه‌های بازی از مهم‌ترین اولویت‌های ماست و در این خصوص به مردم اطمینان می‌دهیم هیچ دستگاه و وسیله‌ی بازی بدون مجوز استاندارد در شهربازی وجود ندارد.
وی، از آمادگی شهربازی کرمان برای خدمت‌رسانی به مردم خبر داد و خاطرنشان کرد: نورپردازی، رنگ‌آمیزی و نقاشی‌های جذاب و مورد علاقه‌ی کودکان و بهسازی سرویس‌های بهداشتی از جمله اقدامات شهرداری برای آماده کردن شهربازی در سال جدید است.
وی با اشاره به نصب 9 وسیله‌ی جدید و افزایش مجموعه های غذایی در شهربازی کرمان گفت: طبق خواسته‌ی مردم شش باب مجموعه غذایی را با ساختاری جدید و امکانات خاص در شهربازی راه اندازی کردیم که در این مجموعه‌های غذایی، علاوه بر به کارگیری افراد متخصص و متعهد، ضوابط بهداشتی نیز به طور کامل رعایت می شود.
ملکی ادامه داد: شهربازی کرمان از دو فروردین ماه 98 کار خود را با جشنواره‌ی نوروز تا مبعث آغاز می کند و در این مدت، برنامه‌های شاد و متنوعی را تدارک دیده که افتتاح دستگاه‌های جدید از مهم ترین برنامه های این مجموعه در ایام نوروز است.
مهدیه جعفری

View the embedded image gallery online at:
https://www.kerman.ir/index.php/fa/2016-01-16-04-50-56/9572-2019-03-19-09-30-28?tmpl=component&print=1#sigProId2a87f50ba1

چاپ